Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A gyed-em változása miatt...

A gyed-em változása miatt szeretném beküldeni a kompenzációt de a --KITÖLTENDŐ KIZÁRÓLAG VÁLTOZÁS BEJELENTÉS ESETÉN--ezt a részt itt nem értem. Ezt milyen esetben kell kitölteni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 9. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul gondolom, de én a családi adókedvezményre gondolok. hogy pl. idéntől nem én veszem igénybe, így beírom, hogy 2012.01.01. családi adókedvezményt a párom veszi igénybe, én 0 gyerekre.


Remélem valaki válaszol, aki tudja pontosan.

Egyébként tök gáz, hogy szinte minden nyomtatvány úgy van kialakítva, hogy egy átlag ember ne tudja kitölteni.

ráadásul régen pénzügyes voltam.

2012. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos nem egyszerű. Én is pénzügyes voltam és jelenleg mérlegképesre is járok...tudom tiszta szégyen-de nem tudok rajta elsőre kiigazodni. :(
2012. febr. 9. 17:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

"-KITÖLTENDŐ KIZÁRÓLAG VÁLTOZÁS BEJELENTÉS ESETÉN-"

Ezt a részt nem kell kitölteni!

2012. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Köszi,hogy feltetted a kérdést.Akkor ezek szerint nem kell....őrület amúgy,szerintem direkt úgy fogalmaztak,hogy ne értsék,rontsák el az emberek.Nekem anyum könyvelő,még ő sem bírta értelmezni...
2012. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Bár én oda írtam hogy 2012.01.01.....akkor ez így nem jó?? Elrontottam??
2012. márc. 7. 10:13
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen,töltsd ki újra!
2012. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :D
2012. márc. 7. 13:10
 8/18 A kérdező kommentje:

Felhívtam az OEP-et és azt mondta a hölgy, hogy szerinte lakcím vagy esetleg névváltozás esetén kell csak kitölteni. A gyermek neve melletti X- részt se tudta megmondani, hogy most azért jelöljem meg mert én nem veszem igénybe vagy azért jelöljem be mert a férjem veszi igénybe

---szóval ennyit az egészről!!! Hogy lehet egy olyan papírt kitöltetni hibátlanul , amit még az se ért aki ezzel foglalkozik. Nevetséges!

2012. márc. 7. 13:30
 9/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ne haragudjatok, de szerintem teljesen érthető a kitöltése.

A változás bejelenését MOST nem kell kitöltened, csak akkor, ha a későbbiekben bármilyen változás bekövetkezik. Akkor újra ki kell tölteni az egészet, és ide kell írni, hogy mi a változás az előző beadotthoz képest.

2012. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Örülünk,hogy te ilyen okos vagy!
2012. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!