Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A gyed-em változása miatt...

A gyed-em változása miatt szeretném beküldeni a kompenzációt de a --KITÖLTENDŐ KIZÁRÓLAG VÁLTOZÁS BEJELENTÉS ESETÉN--ezt a részt itt nem értem. Ezt milyen esetben kell kitölteni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 9. 17:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de Nem egyértelmű!! Épp ma beszélgettem anyukákkal akik pont erre a részre panaszkodtak. De alapjáraton ez az egész egy nagy baromság csak a papírmunkát csinálja magának az állam.
2012. márc. 7. 20:33
 12/18 anonim ***** válasza:

Azért nem kéne bunkóskodni!

Ez van szó szerint odaírva:

KITÖLTENDŐ KIZÁRÓLAG VÁLTOZÁS BEJELENTÉS ESETÉN


A kitöltési útmutatóban pedig le van írva, hogy:

"A Nyilatkozat I. Blokkját a Nyilatkozat első benyújtásakor, és a változás bejelentések alkalmával is ki kell töltenie, majd alá kell írnia. ..... Változás bejelentés esetén a II. Blokkot is írja alá."


Ha most töltöd ki első ízben a nyomtatványt, akkor miért lenne bármi változás?! Az csak a már lejelentett adatokban következhet be.

Bocsánat, hogy létezem! (de ez akkor is teljesen egyértelmű)

2012. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor tele van az ország,meg a gyak.kérdések hülyékkel mert sok mindenkinek nem egyértelmű.Egyébként a bunkó te voltál,de megbocsátok :)
2012. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A.P.
2012. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért nem kéne sértegetned azokat az anyukákat, akiknek ez egyértelmű volt. Az, hogy tele a gyakori ilyen anyukákkal erős túlzás. Vagy Te, meg még néhány személy. Ez nem olyan sok szerintem!
2012. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Egy sima kérdés feltételével idáig fajult a dolog.....nevetséges. Olyan szánalmas, hogy nem azt nézik egyesek, hogyan segítsenek a másiknak hanem fogja és beszól mert ő megértette és inkább rátapos a többi emberre!!!! Tudod mit inkább nem is kellett volna neked ide írni---Egyáltalán minek írtál???--- Senki nem kíváncsi az ilyen megnyilvánulásra!!! A TÖBBIEKNEK PEDIG KÖSZÖNÖM SEGÍTSÉGET!!! :D
2012. márc. 8. 12:49
 17/18 anonim ***** válasza:

Visszaolvastam a válaszaimat, szerintem nem volt benne semmi bunkóság.

Ha esetleg Te mégis úgy értelmezted, akkor elnézést kérek! És azért is, hogy megpróbáltam segíteni! Többet nem fog előfordulni!

2012. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
B.M.
2012. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!