Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Több apa is hangoztatja hogy...

Több apa is hangoztatja hogy a gyes alatt eltartja a feleségét. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

"akkor neveljél fel 2 gyereket 38 000 forintból"


Miért nevelnék? A 2 gyereket tán egyedül vállaltam? A két szülőne kell őket eltartani, nem egyedül az anyának. És ha a férj marad otthon GYES -en? Nem is értem, mi ez a vagdalkozás az "eltartalak" szóval. Két ember közös bevétele mindegyik fizetése, és a gyerekek és az egész család életére fordítódik. Akinél nem így működik, ott eleve gond van, de nem a GYES-nél kezdődik ez a probléma, hanem a fejekben.

2012. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
Én is itthon vagy, de én már mennék vissza dolgozni, de a férjem nem enged, szóval ő ilyet soha nem is mondana. Bunkó az ilyen férfi és kész!
2012. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

mond meg neki h oké eltartasz, de ha neki kellene két kicsivel otthol üllni akkor valószínűleg felfogná hogy mennyire alulfizetik az anyukák munkáját!!!!!!!

mert ez a legnehezebb meló, legfelelősség teljesebb, hisz nem mindegy minek, kinek neveled a gyerekedet!!!

2012. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

a gyesből rendezem a számlákat, az egész elmegy rá.

és apuka fizetéséből él a család.

2012. aug. 31. 13:06
 15/15 anonim ***** válasza:
86%
Szomorú ha egy apuka ezt hangoztatja,egyetlen percig nem élnék vele egy fedél alatt tovább.Hiszen a gyerekeinket mi együtt vállaltuk egy életen át.Abban a pár évben az anyának az a dolga hogy a gyerekeit ellássa, a férjnek pedig hogy eltartsa a családot.Nekünk egy év az amikor csak a Gyest kapom,a férjem hallani se akart róla hogy visszamenjek dolgozni,hogy egy kicsivel több pénzünk legyen.Ezt az 1 évet kibírjuk így,kevesebb pénzzel,én is szívesen maradtam itthon ellátni a 3 gyereket.Amit csak tudok segítek a férjemnek minél kevesebb munkája legyen itthon.Ha itthon van a kicsikkel játszik,én meg örülök,hogy nem rajtam lógnak egész nap.Nekünk így kerek az egész.Egyébként ha hozzácsapjuk a gyerektartást amivel apuka hozzájárul a 38000-hez máris más az összeg....mert ez így igazságos,a gyereket nem csak az anyának kell eltartani
2012. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!