Ha letelik a gyesem, és visszamennék dolgozni, valószínűleg elbocsátanának. Hogyan lehet picit húzni, hogy állományban maradjak, hosszabított gyes esetleg?

Figyelt kérdés

szeretnék egy kistesót, de még nem jött össze. Ha gyes után visszamegyek dolgozni, el fognak bocsátani, mert nincs rám szükség.

ha nem jön össze a kistesó addig, akkor mit tegyek?



2012. szept. 19. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el dolgozni egy másik munkahelyre. Sőt, én már régen keresgélnék másik helyet, ha tudnám, hogy nem lesz állásom.
2012. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi bevállaltuk a tesót és bejött, én a nem jön össze lehetőséggel nem is foglalkoztam, nehogy befolyásolja. Amúgy pedig munkát kellene keresned addig is, mást nem nagyon tehetsz.
2012. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Táppénz esetleg? Szerintem ezzel kicsit lehet húzni az időt, egyszer Te, egyszer a gyerek...

Én hosszabított gyes-ről nem hallottam - bár ez nem jelent semmit. Mi az?

2012. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!