Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha a teherbeesés napján még...

Ha a teherbeesés napján még munkában álltam, de amikor hivatalosan megállapítják a terhességet, már nem (és nem én lépzem ki), akkor jár a tgyás?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 15:33
 1/5 A kérdező kommentje:
(*léptem)
2013. jún. 3. 15:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, tgyás és gyed csak akkor jár a szüléskor van munkaviszonyod.
2013. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Basszus. :( Babavállalási projektben vagyunk, a jelekből úgy érzem, pozitív, de még az "érdemes tesztelni"-időszak előtt... És most egyik napról a másikra megszűnt a munkám. :(
2013. jún. 3. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem tudsz mit csinálni azt teheted, hoyg nem mész el munkanélkülire csak a szülés elött és akkor elvileg járhat ha minden más adott.
2013. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor jár csak Tgyás, GYED ...ha van munkád mikor szülsz, és szülés előtt 2 éven belül van 365 bedolgozott napod
2013. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!