Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Sok-sok év otthonlét után a...

Sok-sok év otthonlét után a kismamák már nem kellenek sehova?

Figyelt kérdés
7 évig voltam otthon, tudom rengeteg sok idő, de így alakult. A munkahelyem elküldött, munkanélküli lettem. Vidéken lakunk, eddig is hónapról-hónapra éltünk, így se módom se lehetőségem nem volt hogy képezzem magam. Most itt állok egy érettségivel és csak minimálbéres állásokat találok, amiből ha levonom a bejárást marad vagy 40ezer forint. Katasztrófa, nem tudom mi lesz így velünk, a férjem fizetése se túl magas, ennyiből nem tudunk "élni" csak vegetálni! :(( Teljesen kivagyok, bíztam a munkahelyemben (végig avval áltattak, hogy mehetek) most meg.....nem tudom mit tegyek! :((((

2013. jún. 24. 15:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nem bántáskép de amíg otthon voltál volt egy világ válság és a cégek jelentős része csődbe ment Mindenkinek nehéz munkát találni akárhol is él meg akárhány éves is.

Az elsőnek pedig teljesen igaza van legalább egy OKJ szakmát kellett volna végezned addig míg otthon voltál.

Ja és akkor megjegyzem, hogy 2 diplomával keresek nettó 90 ezret szóval ahhoz képest a minimálbéred nem lett volna rossz, főleg adókedvezménynél.

2013. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

ucsónak


de ha egyszer nem mondták neki h nem veszik vissza csak akkor mikor már ment volna....


hidd el ha mondjuk 2 év után azt mondja neki a főnök h bocsi de nem foglak majd visszavenni akkor biztos tesz valamit tanul egyebek ...

de elvileg egy biztos állás várta a gyerekek után

2013. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!