Gyed alatt felmondhatok? Mindenképp ki kell fizetnie?

Figyelt kérdés

Fel szeretnék mondani a cégemnél .De nem tudom milyen jogaim vannak mennyi szabi illet meg ezért kérlek segitsetek.leirom mikortol vagyok itthon :

2008 márc végétől dec 14 ig táppénzen voltam .15 én meg született a 2. kislányom.Akkor tgyás-t majd gyedet kaptam 2 éves koráig.2011.09.19 én megszületett 3.gyermekem akivel szintén attol a naptol tgyást majd lejárta után gyedet kapok még most szept 19 ig.

Meg igénylem a gyest és fe lszeretnék mondani de mennyi szabim jött össze ? a lányom születésének évében táppénzen voltam akkor kb 5 napot vettem ki év elején.


2013. júl. 22. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy felmondhastz, semmi sem tiltja. A Munka Törvénykönyve csak a munkáltató felmondása ellen nyújt védelmet, a munkavállaló akkor mond fel, amikor akar. Igen, a szabijaidat ki kell, hogy fizessék.


Hány éves vagy?

2013. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
26
2013. júl. 24. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!