Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nem tudja esetleg hogy mikortó...

Thiky kérdése:

Nem tudja esetleg hogy mikortól emelik a kelengyepénz összegét? Azt tudom hogy a kormány már megszavazta, csak azt nem tudom mikortól.

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 11:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Ja és milyen igazságos lenne h ez nincs Gyedhez kötve magyarán akárki szül egy gyereket jár neki ennyi pénz!!!

Aztán vhol biztos megszorítják pl a GYedből. Szóval kivel lenne megint kib..szva??? Persze h azzal az anyukával aki becsületesen dolgozik. 18 éves korhoz van kötve. Gratulálok ha 18 évesen szül biztos marha sokat dolgozott előtte már!!! És igen azok akik meg már szültek kapják be magyarán nekik nem jár semmi. Igazságos mondhatom.

Nem értem azt se mit kell ezért itt reszketni??? Már annyi ilyen kérdést olvastam itt. Úgyse lesz belőle semmi. Mint már sokan írták is!!!

2013. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy nem szavazták meg és nem is tárgyalták, de még a tervezetbe sem került bele, tehát ne reménykedj te sem. Esetleg egy forrást linkelhetnél, hogy hol olvastad ezt, vagy hol hallottad, mert ha így lenne, akkor a csapból is ez folyna a szavazatokért...de egészen nagy összegben fogadnék, hogy nem lesz ilyen fajta emelés az elkövetkező években.
2013. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%

Az egyszeri anyasági 64 ezer, szerintem ennyi is marad. Legalábbis remélem. Nincs megszavazva és nincs benne a tervezetben sem, viszont a rugalmas gyed benne van a tervezetben és az adókedvezmény kiterjesztése már biztos, hogy lesz. Ezzel legalább a dolgozó anyákat támogatják.

Én sem örülnék neki, hogy akárki 300 ezret kapna az én adómból, csak mert az első gyerekét szüli, én meg semmit sem kapnék, mert a 3. babámat várom és van 12 éve folyamatos munkaviszonyom.

2013. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!