Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nem tudja esetleg hogy mikortó...

Thiky kérdése:

Nem tudja esetleg hogy mikortól emelik a kelengyepénz összegét? Azt tudom hogy a kormány már megszavazta, csak azt nem tudom mikortól.

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 11:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Novemberre vagyunk kiírva, valaki szerint okt. 1.től mások szerint nov. 1.től jár.
2013. szept. 13. 11:17
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szavazta még meg a kormány. Hol olvastad, hogy igen?


De ha meg is szavaznák - nyugi, nem fogják! - akkor is 2014.01.01-től lépne hatályba.

2013. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

off:

mi az a kelengyepénz?

2013. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem szavazták még meg, ezt hol hallottad? Az meg KIZÁRT hogy már idéntől... de amúgy nem lesz ilyen!
2013. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
NEM SZAVAZTÁK MÉG MEG!!!Hol hallottad ezt??Áruld már el!!
2013. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én is novemberben szülök, úgyhogy biztosan állíthatom, nem kapunk (és igen, még meg sem szavazták)
2013. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ja és az lemaradt, hogy ne legyen igazam, de szerintem sem fogják. miből? :(
2013. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__gyas-g..

Beszélgessetek együtt....


Ha meg is szavazzák az már idén úgyse lép életbe mikor szóba is jött egyáltalán akkor is csak a jövőévben születendő gyerekekre lehetne kapni. DE nyugodjon meg minden kismama nem valószínű h ilyen lesz. Ha meg igen kíváncsi leszek mit vesznek el helyette.

MEg nem azért de ez iszonyú kitolás azokkal szemben mint én is h idén szültem meg az első gyerekemet és ezt csak elsőre adják majd. Mi akik hamarabb szültünk nincs annyi szükségünk pénzre!!

Utána meg ha több baba is születik arra meg nem jár majd semmi??? Várjátok csak a nagy semmit! Nem lesz ebből se semmi csak jönnek a választások!

2013. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak az előttem szólókat tudom megismételni, nem szavazták még meg, szerintem sem lesz ebből semmi. Én is novemberben szülök. Ha esetleg lesz is valami ebből a kelengye pénzből akkor az legkorábban 2014 január 1 től. Én úgy véme ha ezt bevezetik akkor majd valami más támogatást fognak ennek a nevére átnevezni pl. egyszeri anyasági segély lesz majd a kelengye pénz. Vagy pedig olyan meg vonások lesznek, hogy pl. gyed 70% helyett majd csak 60% adnak és cserébe kapsz egyszer egy kis kelengye pénzt.
2013. szept. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na én remélem nem lesz ebből semmi, mert ha pl. a GYED-et akarják lecsökkenteni, akkor menjenek a fenébe, lenne felháborodás az biztos!

Na meg kitolás lenne azokkal a szülőkkel szemben, akinek már van gyereke, mert ezt csak első gyerekre akarják adni.

Kampányfogás az egész, mint a többi!

2013. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!