Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Terhesség alatt kirúghatnak a...

Terhesség alatt kirúghatnak a munkahelyemről?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok állapotos,de holnapi nappal kezdődik az új munkám,és januárba tervezzük a következő lombik beültetést.Ha sikerülne végre akkor ki fognak rúgni,vagy védett leszek és nem küldhetnek el?
2013. nov. 3. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amíg le nem telik a próbaidő addig szerintem titkold a lombikot, és ha összejön és lejárt a próbaidő akkor jelentsd be.
2013. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt titkold mit terveztek, az alatt nincs semmilyen védelem! Inkább utána kezd el a lombikot. Ha próba idő után összejön a baba írásban bejelented akkor már nem rúghatnak ki. A lombik kezdetétől csak 6 hónapos védelem van, ha nem jön össze akkor a 6 hónap után felmondhatnak. Én nem jelentettem be, kitaláltam, hogy más vizsgálatokra járok, és szabiból oldottam meg.
2013. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

3 hónap várható volt,viszont a határozatlan az tök jó.

Most november eleje van,február elején telik le a 3 hónap,tehát ha összejön a lombik,akkor csak 4 hétig kell titkolnod,utána már bármikor elmondhatod,védve vagy,nem rúghatnak ki.

Szóval csak február első hetéig kell kibirnod.

(ha összejön,nem fognak rád szépen nézni,de mivel már lombiknál jársz,gondolom fogtok anynira örülni,hogy ez legyen a legnagyobb baj)

2013. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket:)Nagyon remélem összejön végre a lombik(9. lesz).Még nem tudjuk hogy teljes lombik vagy csak fagyasztott beülti(az anyagiaktól függ mennyit tudunk összeszedni addig)de február közepe táján lenne a beültetés,vagyis február végén derül ki hogy sikeres lesz-e!És február elején lejár a 3 hónapos próbaidőm!És június közepétől pedig szeptemberig szünetel a melóm.Tehát ha sikerülne végre akkor is csak 4 és fél hónapos terhes leszek tehát akár el is titkolhatom!ÉS szeptemberbe mikor újra kezdődik a meló akkor jelenteném be akkor már 7 hónapos lennék......de szép is lenne:)))))

Reméljük így lesz!!!

2013. nov. 5. 17:43
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha sikerül,akkor már nem kell titkolnod,jelentsd be nyugodtan,legjobb levélben,tanúkkal.Onnantól dolgozhatsz nyugodtan tovább,ki nem rughatnak.
2013. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!