Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előző kérdés is az enyém...

Az előző kérdés is az enyém de beindult a szülés, nst-n vagyok és fekszem. Egyedül vagyok. Van fenn ilyenkor valaki?

Figyelt kérdés
Nincs még apasági se, kedden akartunk menni, 34+2hetes vagyok, azt sem tudom hogy működik most a dolog.
2012. aug. 20. 06:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:

Nyugi, majd megcsináltatjátok utólag, egy picit bonyolultabb, mert névváltoztatási kérelmet is kell beadni, addig pedig a Te nevedet viseli a pici. Mutat fájásokat az NST? Hátha még bent tudják tartani egy kicsit... Ne aggódj, ha ma megszületik, akkor is minden rendben lesz, ma már a 24. hétre született babáknak is jó esélye van! Lehet kapni fog tüdőérlelőt, meg tovább kell majd bent maradni vele, de jó kezekben vagytok! Mekkora volt, mikor utoljára voltál UH-n?

31 hkm

2012. aug. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
30 hetesen volt 1500gramm. 1hét múlva nézték volna megint.... Fájásaim alig vannak, a szívhang rendben, de a derekam leszakad az biztos. Viszont jó lenne ha rendeződne vagy valami nem szeretnék császárt :-(
2012. aug. 20. 06:45
 3/64 anonim ***** válasza:
első baba?írj hogy mi volt,de még beindulhat rendesen és legalább nem lenne császár,reméljük minél nagyobb lesz a pici.
2012. aug. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? Leállították, vagy megszületik? Jól vagytok?
2012. aug. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Első baba lesz elvileg még délelött. Szerintem egy deci magzatvíz már tuti kifolyt apránként. Otthon egy adag meg méhszájvizsgálatnál. De nagyon gyengék a fájásaim, viszont beállt nagyjából 5percesre. Hagynak sétálgatni meg bármi ami jól esik. Persze nem ehetek,ihatok pedig elég jól esne :-(
2012. aug. 20. 07:38
 6/64 anonim ***** válasza:
Szorítok neked!Könnyű szülést,egészséges babát kívánok.
2012. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:

Szia!


A sétálgatás az ülés segít tágulni. Én labdán ültem az is jó volt.

Lehet kapsz egy kis fájás erősítőt ha nem tágulsz rendesen, de te akkor se ilyedj meg!!! Gondolj mindig csak a babádra aki készül megszületni, hogy a kezedben tarthasd őt és vigyázz rá. :)

Nagyon szép könnyű szülést kívánok!!!!!!!!

2012. aug. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
Egészséges babát kívánok Neked, szüld meg gyorsan!
2012. aug. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak gratulálni szeretnék neked/nektek a babához! :)

Boldog Babázást és persze előtte komplikáció mentes szülést! :)


18/L

2012. aug. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
Drukkolok, h minden rendben legyen! Gondolom már a vége felé vagy! :)
2012. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!