Miket igényelhetek én?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 1. gyermekem van, most volt 2 hónapos milyen segélyeket igényelhetek? Egyedül nevelem, nemvolt munkaviszonyom.

2014. jan. 3. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolom az alanyi jogon járó családi pótlékot,gyest tudod.Van a rendszeres gyermekvédelmi támogatás,mondjuk ez neked még nem lenne nagy segítség,mert évente 2x jár 5-6ezer ft körül,ha közösségbe kerül a gyerkőc akkor étkezési támogatás,később tankönyv támogatást jelent(de ez nektek még odébb van,addigra pedig remélem jól alkul az életetek)
2014. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz GYES-t és családi pótlékot. Esetleg lakásfenntartási támogatást.
2014. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fentiek leírták, én csak azt nem tudom, hogy most épp miből élsz? Komolyan érdekel, mert nem tudom elképzelni, hogy egyedül hogy oldod meg az életet most.
2014. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire vállaltál gyereket? Tudom nem válasz, meg le is pontoztok, de nagyon kinyílik a bicska a zsebemben az ilyentől.
2014. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek tökéletesen igaza van.

Amikor úgy döntöttél, hogy megszülöd ezt a babát, mit gondoltál, miből fogod nevelni????


És talán a szüleid segítségét kellene kérned.


Miért akarsz onnan még több pénzt, ahova Te nem is fizettél be semmit eddig...

2014. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

először is nem szentbeszédet meg okoskodást kértem, a véleményét tartsa meg mindenki magának mivel nem lát bele az életembe és az előzményekbe, és ehhez amúgy sincs senkinek semmi köze! feltettem egy kérdést és arra szeretnék választ kapni!

akik a kérdéshez válaszoltak azoknak köszönöm!!

2014. jan. 3. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyes családi más nem hiszem.
2014. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
apukától gyerektartást tudsz követelni és a te esetedben talán a legnagyobb támogatás, hogy 6 hetes kortól bölcsibe adhatod. mondjuk kevés ilyen bölcsi van, de ha van a közeletekben akkor igénybe veheted és tudsz dolgozni.
2014. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!