A XI. kerületben milyen segélyeket lehet igénybe venni egy egyedülálló anyának?

Figyelt kérdés

ha valaki jártas ebben és itt lakik akkor kérem segítsen abban, hogy milyen ellátásokra és segélyekre vagyok jogosult.

Egyedül nevelem a kis fiamat, apa nem velünk él és semmit nem fizet.


köszönöm



2014. jan. 27. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elegendoen alacsony a jovedelmed, akkor rendszeres gyermekvedeli kedvezmeny - ez ingyenes intezmenyi etkezest jelent a gyereknek es evente ketszer 6000ft koruli Erzsebet utalvanyt, illetve egyedulallokent 13700 a csaladipotlek osszege. Mas nincs. Apat be kell perelni tartasdijert.
2014. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lakásfenntartásit.
2014. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de valami kimondottan XI. kerületi nincs? azt tudom hogy ha megszültem kaok közel 100e ft-nyi 1x-it (nem anyaságit) de sajnos a terhességemkor pont másik kerületben laktam igy a védőnői igazolásaim nem innen vannak igy nekem az nem járt :(
2014. jan. 28. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!