Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kirúghat a munkahely ebben az...

Kirúghat a munkahely ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Jelenleg GYED-en vagyok ami május 9-en letelik. Szeretném kivenni az eddi összegyűlt szabadságomat, es mivel útban a kistesó es veszélyeztetett terhes vagyok, ezért szabadság után táppénzre jönnék az orvos javaslatára. A gondom az, hogy mialatt én itthon maradtam a kisfiammal, eladták a céget ahol dolgozom es minden régi kollégámat kirúgtak es újakat vettek fel. Ha kiveszem a szabadságom engem az alatt kirughat az új vezetőség vagy nem teheti meg???? Jobb lenne rögtön táppénzre jönnöm? Nem tudok dönteni.
2014. ápr. 15. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Micsoda egy undorító fráter :(

Szégyellje magát! Kicsit sajnálom, hogy nincs mindig, mindenről videofelvétel, minden ilyen gusztustalan alakot jól be lehetne perelni...


Vigyázz nagyon magadra és a babácskádra is! :)

2014. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm vigyázni fogok. :) utólag en is gondolkoztam rajta, hogy legalább a telefonommal csinálhattam volna hangfelvételt, hogy hogyan beszélt velem. Na de mindegy.
2014. ápr. 30. 07:00
 13/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok újra! Az a baj a hang-és képfelvételekkel, hogy a főnök beleegyezése nélkül nem vehetsz fel semmit, utána meg a bíróságon sem számít bizonyítéknak. Vannak rendes és patkány munkáltatók. Sajnos, nekünk az utóbbi jutott. De ne aggódj, már semmit sem tudnak csinálni velünk! Alig várom, hogy közel 4 év múlva beessek a munkáltatómhoz és bejelentsem neki, hogy akkor kivenném a 2011. óta felhalmozódott szabimat. Természetesen ki fog rúgni, ahogy nem leszek védett, de akkor már végkielégítést is fizetnie kell :-D
2014. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak szólni kell, hogy akkor innentől a beszélgetést a saját érdekedben rögzíted, ugye nincs ellenére. Ha akkora töke van, biztos bevállalja :D
2014. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!