Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyesen vagyok, augusztusban...

Gyesen vagyok, augusztusban lejár, de megint terhes vagyok! Mit, mennyit fogok kapni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy idén augusztusban lejár a Gyes,de újra terhes vagyok.Elvileg dec.26.án szülök,így a tavalyi évet nézik,ha jól tudom,de az nekem végig a Gyes volt.Ilyenkor azt veszik alapul,vagy az "eredeti" fizumat,amit az 1.szülés előtt kaptam?

És ha "netán" kibírnám januárig,érdemes-e visszamennem most dolgozni,és megemeltetni a béremet?


2014. ápr. 25. 11:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ,sokat okosodtam belőle.Időközben beszéltem egy ismerőssel,ő bérszámfejtő,és még pluszban azt is megtudtam tőle,hogy a Munkahelyvédelmi Akcióterv alapján a munkáltatómat(nagymamám)nem terheli majd meg túlzottan,ha megemeljük a fizumat,mert így csak a 100E feletti összegre kellesz járulékot fizetnie! :)Ezt mindenkinek ajánlom figyelmébe!!!
2014. ápr. 29. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!