Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A beígért támogatások megvalós...

A beígért támogatások megvalósultak már?

Figyelt kérdés

Még nyáron volt egy ilyen felvetés, hogy az egyetemi éveket munkaviszonynak számítanák (ergó gyedet kaphatna minden legalább 2 éve egyetemista), bevezetnék a rigalmas gyedet, a majdnem 300ezer egyszeri támogatást. Ezekről azóta lehet tudni valamit? Van esély a megvalósulásukra?


Félreértés ne essék, nem segélyre akarok szülni, de ha arra várnék, hogy párommal mindketten befejezzük az egyetemet és több éves munkaviszonyt alakítsunk ki, 35 fölött lennénk az első gyereknél, ezt pedig semmiképpen sem szeretném.

Tudtok valamit ezekről a tervezetekről?


2014. máj. 13. 14:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
az az 50 pont elég lenne fedezni a kiesésemet, amíg nem tudok dolgozni. diákmunkáim meg be nem jelentett állásom folyamatosan van, hiszen élni kell valamiből, csak ugye nappali mellett nem jelenthetnek be teljes munkaidőre. na de nem győzködni akarok senkit, a kérdésemre megkaptam a választ, köszönöm :) aztán majd meglátjuk, mi hogy jön össze.
2014. máj. 13. 19:04
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Nappali mellett is lehet 8 órás munkaviszonyod......
2014. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az,hogy nappali mellett is lehet 8 órás melód az miért haszontalan????????Miért kell lepontozni???? Ja bocs, hogy munkámból kifolyólag tisztában vagyok a szabályokkal....
2014. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

nem én pontoztalak le, saját kérdésnél sosem pontozgatok.

amúgy akkor ennek utánanézek, mert több helyen is mondták már, hogy nappali mellett nem tudnak bejelenteni (és így, papír nélkül persze kifizetni sem mindig akarnak).

2014. máj. 14. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!