Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ez jogos a mák részéről?

Ez jogos a mák részéről?

Figyelt kérdés
Még május végén elpostáztam az igényemet az anyasági támogatás iránt, valamint a családi pótlék miatt is. Nos a csp-t és az anyaságit más bszla-ra kértem. Ma kiderült, hogy emiatt nem utalták el a mai napig, mert különböznek a bszla-k. Ha ilyen tényleg van, akkor nem kéne jelezniük, hogy bameg, de különböznek a szla számok? ha én nem járok utána, akkor ők sosem jeleznék vagy mi? hihetetlen ez a mentalitás.
2014. jún. 17. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyarország :(

Én se értem, akkor minek kérdeznek rá az íveken a telefonszámra, ha nem képesek jelezni ha baj van?

2014. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam, de az oep-el. Valami papír lemaradt, úgy, hogy a helyi kirendeltség (ügyfélkapu vagy mi) perecropogtató dolgozója átnézte a papírokat, meg is kérdeztem, minden rendben? Azt mondta, igen, persze. Majd vártunk, vártunk és vártunk. Mikor meguntam, felhívtam az oepet, mire közölték, igen, itt az igény, de várják, hogy elküldjem a hiányzó papírt. Mi van? Erről nem kellet volna szólniuk?!, Lett egy kisebb botrány belőle, kirendeltség nénit bepanaszoltuk, oep ügyintézőt felettesénél számon kértük, következő hét hétfőjén sűrű bocsánatkérések közepette számlán volt a gyed. Sajnos ügyintézésben még mindig el vagyunk maradva. én sem értem, miért nem keresnek meg, mindenféle elérhetőséget elkérnek, már csak a bugyink színét nem kell megadni az adatlapokon. Ja, a legjobb az volt, amikor megkérdeztük kirendeltség néni miért nem tudta rendesen átnézni a papírokat, akkor azt válaszolták, mert nem az a dolga. Kérdem én, akkor mi?
2014. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy pozitív eset: engem felhívtak, hogy elírtam a bankszámlaszámot és nem tudják bevinni a gépbe, mondjam meg a jót. De nekem is rosszul volt felírva, fel kellett hívnom a bankot. Mikor ezt mondtam a nőnek ezt mondta, hogy 10 perc múlva visszahív, és tényleg. Szerintem az ügyintézőn múlik, én szerencsés voltam, hogy őt fogtam ki.
2014. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MÁKnál Békés megyéhez tartozom, OEPnél Pesthez. Mindkettő felhívott, ha gond volt vmivel. Ezek szerint jó ügyintézőt fogtam ki..
2014. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!