Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kalandozni akar! Jogos ez a részéről?

Figyelt kérdés

Majdnem 4 évig voltunk együtt a párommal. De tavaly decemberében másfél év együtt élés után szét akart költözni. Februárban ez meg is történt. Én akkor könnyen túlléptem. Körülbelül 3 hét múlva megkeresett, hogy hiányzok neki, nagyon egyedül van. Újra járni kezdtünk. Nagyon jó volt utána minden, szinte már idillikus. Egy buliban azonban túl sokat ittunk, nagyon sokat. Egyszer azon kaptam magam, hogy egy idegen sráccal csókolózok. Ezt a párom is végignézte, de mivel ő többet ivott nem is tudott csinálni semmit. Utána két hétig minden találkozónál csak lelkiztünk. Kivoltunk bukva. Úgy festett, hogy megbocsájt. Később bejelentette, hogy ő ismerkedni akar (Neki én voltam szinte az első). Mondván, hogy nem tombolta ki magát és, hogy szeret és az lenne a legjobb, ha várnék rá. Az első kalandját megbocsájtottam neki, a második óta nem keresem. Ő még szeretne találkozni, de én most rá se tudok nézni.


Jogos, hogy ez a kalandozási vágy tőle? Egy ilyen botlás előidézhet egy másik emberben ekkora változást? Mert ő azelőtt nem volt nagy ismerkedős, sőt. Köszönöm a válaszokat!


24 l


2014. jún. 11. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs jogi akadálya.
2014. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van fordítva... A barátom volt nekem az első, és tényleg szeretem, de én is kalandozni akarok kicsit... Nem azért, mert nem jó vele, csak kiakarok próbálni mást is. Tudom, hogy ez gáz, és én sem tudom, mi lenne a helyes...
2014. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jogos
2014. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet, azért elég durva lehetett végignézni, hogy valami idegennel smárolsz és rájött, hogyha neked szabad, akkor neki is és most, hogy rajtad keresztül belekóstolt a jóba, így már ő is élni akar és nem lecövekelni, egyelőre semmiképp.
2014. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem "jogos-jogtalan" kérdése, hanem megbeszélésé. Ha mindkét fél részéről tolerálgató, akkor nincs semmi akadálya, ha már az egyik nem tudja elfogadni, akkor nem.
2014. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki szerelmes a párjába az nem akar "kalandozni". Ha csak kiváncsiskodásrol van szo, hogy milyen lehet másik emberrel ba-zni, akkor simán jogos, érthetö.
2014. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

És meddig szándékozol várni rá?

1 hónap? Vagy akár 2-3 év is?

Közben meg néha beugrik hozzád ha még is hiánya van, és folytatja majd megint?

2014. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát de te kezdted...
2014. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, én kezdtem. De az, csak egy csók volt. Azóta neki már két kalandja is volt, amiről én tudok.
2014. jún. 11. 15:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem várnék rá. Ha lelkiismeret-furdalás nélkül mindenféle nőt dugogat, és elvárja, hogy te ülj a seggeden és várd, amíg megunja, szerinted szeret téged? Főleg, hogy ő kezdeményezte a külön költözést is. Tehát ő indította el a dolgot. Csak tartalék vagy.
2014. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!