Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ti elmennétek táppénzre a...

Ti elmennétek táppénzre a helyemben ilyen kilátások mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kíváncsi lennék kívülállók véleményére. A történet röviden tömören: év elején bejelentettem a munkáltatómnak, hogy babát várok mire az volt a reakció hogy hetekig hallgattam "vicces formában, hogy mennyire ki van rám bukva". Végig dolgoztam majd 3 hónaposan sajnos elment a baba. Akkor néhány napra kiestem a munkából. Azóta a "nem akarom hogy szülni menj" és "ne cs*ssz ki velem" jaaa és a "miért nem elég neked 1 gyerek?" monológokat hallgatom. Úgy néz ki ismét babát várok és az orvos a vetélés miatt valószínüleg táppénzre akar majd venni. Nem vagyok karrierista nem is túl sok a fizetésem de ebben a m*csok világban sajnos muszáj megbecsülni ezt is és ha most eljövök táppénzre és ne adja isten megint gond lenne tuti nem vesz vissza 2 hónap után. Ki kellene várnom legalább a 3-4 hónapot hogy rendben legyen a baba úgy tudjak eljönni? Ülő munka nincs benne semmi megterhelő. Ti mit tennétek?
2014. aug. 4. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem maradnék. Alapból írod, hogy nem túl sok a fizetés na ha annak már a nem soknak csak 60%-kát kapod az még kevesebbre elég. Nem megerőltető, nem veszélyes.

Ne reagálj a viccekre, lehet abba hagyja.

2014. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is e felé hajlok. Titkolóznom kellene legalább 3 hónapig de max 2 hetente kell orvoshoz mennem. Kiszagolja... :/ Na meg azt sem szeretném, hogy bármi múljon ezen aztán hibáztassam magam hogy nem maradtam itthon. Ha választhatok egyértelmű, hogy nem a pénz számít...
2014. aug. 4. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!