Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Mennyi gyedet fogok kapni brutto 118. 000 forontra? Jon hozza meg valamilyen havi tamogatas?

2014. aug. 8. 12:05  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

6eve vagyok a cegnel es brutto 118-ra vagyok bejelentve

# 1/2Időpont 2014. aug. 8. 12:05 Privát üzenet

A Tgyás 70 ezer körül lesz, a GYED 61 ezer körül. Ha igényled a családi adókedvezményt, akkor 10ezerrel több.

Itt ki tudod számolni magad is. [link]

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2014. aug. 8. 13:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valamilyen alvós állatkája/tárgya a gyerekednek? Mennyire ragaszkodik hozzá? Mennyi idős a gyerek?
Szülők, akik beszéltek valamilyen idegen nyelven (igen jól) ; ti tanítjátok/tanítottátok babátokat/kisgyermeketeket a nyelvre? Ha igen hogyan, mikortól fogtatok hozzá?
Kisgyerekkes bérlet szeretnék venni. Jó e hozzá a régi bkv-s igazolványom (felnőtt) vagy kell e hozzá valamilyen más irat?
Megtudná mondani nekem valaki, hogy Dr. Szendrei Ferencnek van-e még magánrendelése, illetve valamilyen elérhetőséget hozzá tudna adni? Vagy valamilyen támpontot, hogy hol keressem?
Ha nagyon szeretnék teherbe esni, létezik valamilyen átfogó "alkalmassági vizsgálat", hogy minden rendben van-e hozzá?
Ki mehet el átvenni az újszülött anyakönyvi kivonatát? Kell hozzá valamilyen meghatalmazás? Mi kell még hozzá? Meddig tart az ügyintézés?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!