Munkavegzes GYED mellet? Kerdeseim lennenek.

Figyelt kérdés
Tehat, 2014-tol az uj szabaly szerint a gyermek 1 eves koratol lehetseges a GYED mellett munkat vegezni. Azt olvastam, h lehet mas munkahelyen is, mint ahonnan gyedre mentem es lehet akar ez csak 1-2 honap. Ilyen esetben megmarad az eredeti munkaviszonyom is? Pl. van lehetosegem hivatalosan vallalkozni (ev) gyermekem egy es ket eves kora kozt, majd pl 2 eves koraban visszamennem az eredeti munkahelyemre dolgozni? (Vagy eppen tappenzre a kovetkezo babaval, ha osszejon - mert ez y terv) Termeszetesen ugy, h kapjam a vallalkozas mellett a gyedet. Elote is nagyon koszonom annak, aki segiteni tud!
2014. szept. 16. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de a vállalkozást szüneteltetni kell majd, amíg a legkisebb gyerek is be nem tölti majd az 1 évét, vagyis aktívan nem vehetsz részt majd a vállalkozásban, csak a gyerek 1 éves kora után.
2014. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, igy gondoltam en is. Ez szuper, koszi! Errol hivatalos tajekoztatast hol kerhetek, a tb-nel?
2014. szept. 16. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!