Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szeretném a választ azoktól,...

Szeretném a választ azoktól, kik voltak, vagy tudnak valamit erôl. Szeretnék okj -s vagy akár 2 éves sulit elvégezni, de interneten keresztül, mert gyeden vagyok. Lehetcséges?

Figyelt kérdés

Az nem baj, hogy vízsgára be kell járni, csak a tanulni itthon keljen, a picikém miatt.

Érettségim van, jó lenne egy szakma.

Aki volt már ilyenbe, és szakmát szerzet, kérem írjón, hogy hol lehet ilyenre jelenkezni.

Köszönöm elöre is.


2015. márc. 25. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

ELO? én nagyon rég végeztem náluk szakmát, 10 évvel ezelőtt... a munkahelyem miatt kellett, hozzájuk jelentkeztem. postán küldtek havonta egy könyvet, ők készítették, teljesen jó volt :) meg házit, azt vissza kellett küldeni 1 hét múlva, majd kijavítva küldték a következő könyvvel. az okj vizsgára be kellett menni, de azt nem tudom, hogy van/volt, mert nekem csak az oklevél kellett, okj-t nem tettem le. talán gyeseseknek kedvezményt is adnak, nézd meg.

gondolom most már a neten megy az egész, nézd meg őket, nagyon rég vannak, megbízhatóak, csak ugye szorgalmasnak kell lenni, hogy elmagyarázás nélkül is megértsd, majd rávedd magad, hogy tanulj is


[link]

2015. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elo-t mondom én is. De olyan szó nincs,hogy lehetcséges.Elsőnek inkább a helyesírásodat kéne helyretenni,mert ez borzalmas,bocsi.Nekem is csak érettségim van,de a helyesírásom 99%-ban tökéletes...

2éves suliba ne vágj bele,azért oda jó bejárni is,max estit nézhetsz,heti 2x pár óra,addig el van a gyerek az apjával.Ilyen pl az Atalanta suli Pesten.

Munkaügyi tanfolyamra is mehetsz majd,de akkor viszont le kell mondani a gyedet/gyest ha felvesznek.Azokról most jön/jött ki a lista,mik és mikor indulnak.

2015. márc. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
utolsó, a szóközt ismered?
2015. márc. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Botrányos a helyesírásod!
2015. márc. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!