Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha beteg a gyerek, /taknyos,...

Ha beteg a gyerek, /taknyos, köhög pl/akkor is kimentek vele e levegőre?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kiviszem, ha csendes idő van, nem esik semmi és nem fúj a szél. Persze nem órákra és nem engedem futkározni, de a séta belefér.
2015. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,olyankor is megyünk,csak rövidebb időre
2015. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem esik, nem fúj nagyon, akkor igen.. csak rövidebb időre. Sokkal rövidebb időre.. Pld. el a boltig (két megálló) sétálva vagy rollerrel. :)
2015. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
H nem lázas, nem fúj a szél, nem esik semmi és nincs köd, akkor igen, kiviszem. Szép időben a levegő segíti a gyógyulást.
2015. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szép időben, babakocsis séta igen, de más gyerekek közelébe nem vinném köhögősen, náthásan, pl. játszóra nem.
2015. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem lázas. Barátnőmnek az orvos mindig előírta, ha taknyos-köhögős betegsége volt a gyereknek, hogy naponta legalább kétszer vigye ki sétálni, mert az ilyenkor segít.
2015. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz,hogy nem pont nekem szól a kérdés,mert még nincs gyerekem,de azért leírom:)

Sajnos elég gyakran vagyok beteg,és régen ilyenkor mindig otthon pihentem,nem mentem sehova,viszont mivel már van kutyám,így őt muszáj vinni,és azt vettem észre,hogy séta után sokkal jobban éreztem magam,az orrom is kitisztul/megindult a nátha,szóval szerintem ha nem lázas,és olyan az idő,nyugodtan vidd ki:)

17/l

2015. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Náthára kifejezetten jó a friss levegő!! Többet ér mint egy rakás gyógyszer.
2015. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,nekem pont ma mondta a doki,hogy ha nem lázas akkor menjünk ki sétálni.(3,5 éves)
2015. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!