Hogyan jár táppénz?

Figyelt kérdés
5 hettes terhes vagyok. 4 hónapja dolgozom. Ami azt jelenti hogy ha pl most mennék táppénzre akkor csak 4 hónapra mehetnek? Es az annyit tesz hogy lennék 5honapos terhes és kész le is járna a táppénzem?
2015. júl. 24. 22:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kézhez.
2015. júl. 25. 10:50
 12/16 A kérdező kommentje:
És ezt nekem kell össze szednem hogy hol menyi a ledolgozot időm összesen ? Hogy talán meg e van a 365nap. Vagy ezt majd központilag tudni fogják?
2015. júl. 25. 10:52
 13/16 anonim ***** válasza:
Szép, hogyhogy azt sem tudod be voltàl-e jelentve?? Amúgy én arra tippelek hogy nem, úgyhogy indiljunk ki abból hogy csak a mostani helyeden dolgoztál. Pontosan mikor kezdtél és mikorra vagy kiírva? Ha ez nincs egy év akkor nem fog járni csed se gyed. Ha esetleg meglenne akkor is gyed csak 1 évig, utána csak gyes. Amúgy nem értem miért akarsz meg úgy általában mindenki elhúzni táppénzre ahogy megtudja hogy terhes.
2015. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem akkarok elhúzni táppénzre!!!!!!! Sőt az ellenkezője! Minél tovább szeretnék dolgozni! Március 24 otta dolgozom és 2016 március 18ra vagyok kiírva.
2015. júl. 25. 12:12
 15/16 anonim ***** válasza:
Akrar dolgozz, de ez igy nagyon necces lesz, imádkozz hogy később fogant és igy később is szülsz, mert ha.nem csak a méltányosság marad, amit nem osztogatnak annyira. Egy itteni lánynak 4! napja hiányzott, és csak a csedet kapta meg igy is ami fél êv, utána maradt a gyes. Kicsit okosabb lett volna várnotok. Mennyire vagy amúgy bejelentve bruttóban?
2015. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
122ezer
2015. júl. 25. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!