Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » CSED után nem kell igényelni...

CSED után nem kell igényelni a GYED-et, ugye? Nem jött meg a GYED-em, csak a maradék CSED. Vagy csak később jön?

Figyelt kérdés
Július elején járt le a 24 hét csed, az az utalás meg is jött, viszont más nem. Ez normális? Az átállás időbe kerül a szervnek, ezért csúszik? Vagy kellett volna valamit intéznem? Vagy később szokták utalni, mint a csed-et?
2015. aug. 5. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna igényelned, automatikusan nem fogják küldeni.
2015. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, igényelned kell, és később meg majd a gyest is.
2015. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Óóó, nem tudtam, a melóhelyemről sem szólt a könyvelő :(


Még lehet, ugye? Remélem nem maradtam le így semmiről.

2015. aug. 5. 09:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, igen.

A melóhelyed nem kifizetőhely gondolom, akkor neked kell intézned.

2015. aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A csed kérvényt is ő küldte, aztán én meg kitöltve vissza neki.
2015. aug. 5. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Mienk kifizeto hely megsem szolt senki hogy itt az idő lekellene adni az igénylő papirt.


En is majdnem igy jartam mint te

2015. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük. Nekem a gyedet is a melóhely utalta, sógornőm csak a csedet kapta a melóhelytől, a gyedet már magának kellett intéznie.

A gyest mindenki magának intézi.

2015. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munkaügyes vagyok. Én minden dolgozónknak segítek elintézni a Csedet, Gyedet és a Gyest is. Családi pótlékban is szoktam segíteni. Viszont arra már nincs kapacitásom, hogy nyomon kövessem, hogy kinek mikor mi jár le.
2015. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!