Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Méltányossági gyedet mikor és...

Méltányossági gyedet mikor és hol kell igényelni?

Figyelt kérdés
Valamit a gyest, anyaságit,családi pótlékot hol és mikor kell igényelni?
2015. szept. 21. 09:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Már miért kéne tb ügyintézőnek fizetni? Ezek nem nagy dolgok, anélkül is el lehet intézni. A gyerek papírjait amúgy is hivatalból intézik. Az anyaságit, csp-t meg letöltöd a nyomtatványt, kitöltöd, csatolod a megfelelő dokumentumokat, és beküldöd. Ügyfélkapun még egyszerűbb. Kb. 10 perces meló volt. A gyed-et me a munkahelyem intézte attól függetlenül, hogy nem kifizetőhely. De azt beküldeni sem egy nagy mutatvány. Szerintem ezért nem éri meg pénzelni egy emberkét.
2015. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem megérte, hogy egy no egy het alatt elintézte nekem ezeket, a számlámon volt minden mint hogy en intézzem es járkaljak meg heteket varjak ra....ez olyan mint amikor autót veszel....lehet fizetni azért hogy más átírássa neked de te is meg csinálhatod...kinek mennyit er meg hogy inkább otthon legyek a gyerekemmel mint hogy a hivatalban álljak....nekem megérte, ezert írtam neki hogy ha teheti kérje fel...es meg igyis sehol sem all a folyamat...
2015. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!