Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Félidős terhesen egyedül...

Félidős terhesen egyedül maradtam, mik járnak nekem?

Figyelt kérdés
A munkaviszonyom megvan, akkor csed, gyed jár, azt olvastam. Emelet családi jár egy baba után is? Gyed alatt igénybe vehetem az adókedvezményt? Most, táppénz alatt kérhetem az adókedvezményt, vagy ez csak akkor jár, ha dolgozom is? kérlek segítsetek.

2016. jan. 11. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tappenzre is kérheted az adokedvezmenyt ha volt megfelelő munkaviszonyod járni fog előbb a csed, majd a gyed. Családi pótlék ha megszuletett - neked kB 1000 forinttal magasabb összeg, ha egyedülálló vagy. Ezen kívül semmi más, max tartási, ha még van a gyerek és bepereled az apát.
2016. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a táppénz is adóköteles jövedelem, abból is érvényesíthető, valamint a gyedből, csedből is.

emellett kapod majd a családi pótlékot, és az egyszeri anyasági támogatás is jár majd.

2016. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tartási - tartasdij akart lenni
2016. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!