Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok egyedül...

38 hetes vagyok egyedül maradtam Mit teguek?

Figyelt kérdés

Januárban kiderült hogy a pàromnak mellettem van egy baràtnöje teljesen koborultam mivel azt gondoltam hogy màr monden a legnagyobb rendbe van köztünk... de tèvedyem!

Ultimàtumot tettem fel neki hogy vàlassxon ki kell neki ö azt a lànyt vàlasztotta .

Azota valamennyire jobban èreztem màr magam de ma kiderult hogy az uj baràtnöje is terhes ..

Valojàban az fàj hogy a mikozos gyerekunket miert dobta el !? aer a lànyè meg miert kell neki?

en 5 eve ismerem az a lany par honapja..

Borzaszto èrzès anit tett velem

valami tanacsot kèrnèk hogy legalabb egy picit jobban erezhessem magam !



2014. febr. 18. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Szia. Sajnálom ami történt. Talán ha megszületik a baba máshogy fog a dolgokhoz állni. Egyenlőre most próbálj nyugodt maradni, nézd a baba érdekeit. Nem jó se neked se a picinek ha idegeskedsz, nem változtat semmin, ráadásul a szülésre sem lesz elegendö energiád. Kitartás!!
2014. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem tudhatod, hogy eldobja-e majd a kicsikéteket, itt szerintem egyelőre csak Te veszítettél, mert a gyereknek ettől az aljas húzástól eltekintve még lehet jó apja.

Másrészről Te sajnos nagyon rossz helyzetben vagy. Remélem, az anyagiak adottak, a többit pedig magadban kell sajnos lerendezned, de ott lesz neked a kicsikéd, aki majd leköti a figyelmedet.

Annyit tanácsolhatok, hogy valahonnan mélyről meríts magadnak erőt, és tarts ki, mert a kisbabának szükséged lesz minden erődre. Lehet, hogy később majd még próbálkozni fog Nálatok, de ne add fel a büszkeséged, ilyen gerinctelenséget nem lehet/szabad megbocsátani.

Kitartást kívánok Neked!

2014. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Fizettess vele gyerektartást, különben ne engedd a gyerek közelébe. Csak neked okozna plusz stresszt, ő meg röhögne a markába.
2014. febr. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Azt írod 'már minden rendben' , , miért előtte már voltak jelek, vagy csalt már meg előtte is? Nagyon nehéz lehet neked most, ez borzasztó történet, levagnam a ...cset az ilyen szemetnek...
2014. febr. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

"itt szerintem egyelőre csak Te veszítettél, mert a gyereknek ettől az aljas húzástól eltekintve még lehet jó apja. "


Hogy lehetne már jó apja a gyereknek? Most hagyta el az anyját...terhesen!

Ja, hogy 18 év múlva esetleg jó apa lehet? hát akkor már senkit nem fog érdekelni!

2014. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól még törődhet majd a gyerekkel, ha megszületik, vagy ez kizárt? Nem védtem én, félre ne érts, de attól még, hogy a szülők szétmennek, szülők maradhatnak, ha normálisan állnak a gyerekhez, nem?
2014. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nem apa aki a gyereket megcsinalja aztan eldobja,lehet erdekelni fogja,ez idovel kiderul.....de igen a picinek lehet normalis apja,nevelo apja akit sajat apjakent fog szeretni,en ugyan ilyen helyzetben vagyok hogy a kislanyom a biologiai apjat nem is ismeri mivel 1 eves kora ota feleje se nez,de a paromat pedig apjakent szereti,aminek nagyon orulok,jobb is igy neki mivel nem keveredik hogy most melyik is az apja......fol a fejjel,kitartast,jobbat erdemelsz nala es a pici is.....megcsalt es mindjart gyereket is csinalt a masiknak,ne torodj vele,tudom nehez de en is ezen mentem keresztul,egyedul is menni fog a gyerekneveles ameddig nem talalsz magadnak egy normalis ferfit aki igazan fog szeretni a picivel egyutt......szoritok hogy minden jol menjen :-)
2014. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem csalt meg elötte hanem sok fajta zür törtènt !

de mèg az apasàgit sem csinàltuk.meg mert azon a hèten lett volna megcsinálva ezert mèg gyerektartàst sem tudok tölle követelni.

Nem fogom a gyerek közelèbe engedni semmikepp sem ha meg bánja ha nem nem èrdemli.meg!

ö eldontotte hogy mit akar eljen egyutt a dontesevel !

Csak.nem ertem hogy movel erdemeltem en ezt ki mikor barmit megtettem volna erte

es ez a dolog nagyon faj hogy az en gyerekemet nem akarja de azer a lanyet meg igen pedig öt mèg csak 2 honapja ismeri engem pedig 5 eve !

remelem minden jora fordul es minden szenvedest vissza kap az elettol amit nekem adott!

2014. febr. 19. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt írod, még csak 2 hónapja ismeri a csajt, aki már terhes is??? érdekes...
2014. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jellemgyenge, éretlen férfi(?) a párod. Egy éretlen kisfiú nem tudom milyen apa lehet. Az egy dolog, hogy félrelép. Ezt nagyapáink idejében is megtették időnként a férfiak, de a család szent volt! Ennek az embernek a család nem szent. Ha vissza is jönne, csak akkor fogadnám vissza, ha részt vesz pszichoterápián. (önismereti jelleggel)

Sajnálom nagyon, ebben a helyzetben vagy a legvédtelenebb.

Sovány vigasz, de sok nő talál párt magának gyerek mellett is. MOst csak a picire koncentrálj, vond be a családot. Életet adni a legcsodálatosabb dolog a világon!

2014. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!