Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha 4 órás határozott idejű...

Ha 4 órás határozott idejű munkaviszony megszűnik még a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy jár akkor a munkanélküli. Viszont az a 4 órás munka miatt minimális összeg. Van olyan, hogy valaki nem "kéri" ez miatt a munkanélkülit, hanem inkább az aktív korúak ellátását a terhesség ideje alatt? Vagy azt olyankor nem is lehet?
2016. júl. 6. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet kérni, de úgy tudom csak 90 nap után adják meg, mivel a munkanélküli járadék idejét attól még meg kell várni, attól függetlenül, hogy jogosult-e rá az illető vagy sem.
2016. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem lehet ilyet kérni. az aktív korúak feltétele, hogy az a 90 nap alatt, míg munkanélkülin voltál beregisztrálva, nem találtál és ők sem találtak neked munkát. ha ez megvan, akkor lehet kérni az aktív korúakat, már ha megkapod. mert az se biztos
2016. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!