Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Igaz hogy a Csedet csak 2-3...

Igaz hogy a Csedet csak 2-3 hónappal az igénylés után kezdik el utalni?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le hogy kinek mi a tapasztalata?Ne is számítsak bevételre 3 hónapig?

2016. júl. 28. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Nekem kb 6 hét múlva utalták.
2016. júl. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Durva is lenne. Nekem a kovetkezo esedekes fizeteskor jott is (ugy jott ki a szules napja)
2016. júl. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

En 3 honap utan kaptam, kaptam hozza 10.000 Ft késedelmi dijat.


Koszi...


Kis cégnel dolgoztam lassan mentek a dolgok

2016. júl. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is kaptam a köv fizukor, de én közalkalmazott vagyok, elképzelhető, h ez is számít. A gyest kaptam 2 hónap csúszással.
2016. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már a táppénz is csúszott (5 hétre igényeltem), a csed is később jött, pedig minden időben lett leadva és a munkáltató is kifizetőhely. Beszéltük is a férjemmel, hogy egyedülállóként vagy ha nem lenne megtakarítás, akkor nagy szarban lennénk, mert kb. 2-3 hónapig tényleg alig volt bevételem, míg be nem állt a kifizetés.

A csp-t is egyben kaptam 3 hónapot és az anyaságit is kb. október végén utalták szeptember eleji online igénylés után.

2016. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Én azt hallottam hogy amikor a munkahely nem kifizetőhely, hanem az Oep fizet, akkor van ilyen hogy 2-3 hónapig nem fizetnek.

2016. júl. 29. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Olyannyira kifizetőhely a mhelyem, hogy állambácsi a munkáltatóm, állami cégnél dolgozom, közvetlenül a MÁK számfejt nekünk és mégis "csúsztak".
2016. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem nem kifizetőhely a munkahelyen és nem hónapok múlva fizettek mégse.
2016. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!