Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Aki otthon marad a 3. kicsivel...

Aki otthon marad a 3. kicsivel 8 eves koraig hogy jonnek ki a penzbol?

Figyelt kérdés
bocsanat deez a szar telefon nem ir ekezeteket!!
2016. dec. 2. 22:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Feltételezem úgy,hogy elég a férfi keresete...
2016. dec. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

nagyon egyszerűen ...

a párom jól keres

én meg otthon melozóm jó pénzért :)


am meg GYET mellet lehet dolgozni heti 30órát vagy otthon korlátlanul

2016. dec. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
41%
97- ben szültem, akkor csak tgyás volt, majd gyes (Bokros). A férjem minimálbéres alkalmazott volt, és megoldottuk. Nem voltunk gazdagok, de kijöttünk belőle, amire szükség volt, meg tudtuk venni.
2016. dec. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Akkor beszéljünk arról mi a jó kereset?

200.000ft keres a párom

Nos ebből 50.000ft minimum a ház törlesztése amit még 2007 ben vett meg ill lízingeljük!

Akkor rezsi össz a másik 50.000ft és akkor a többi ,apró dolog !

Akkor miről beszélünk ?

Ja nekem meg okt 1 től csak gyes családi 73650 ft ebből éljünk hurrá 5 -en!!

Amikor elmegyej vásárolni és 30.000t egy nagybevásárlás,marad kb 43.000ft nos ebből iskolába a gyereknek mindig kell valami szar,ceruza toll radir ,ha kitalálnak valamit a tanárok fizetni be ,ja bérleteket nem is irtam 7000.ft!!

Persze ez is kedvezményes kisgyerekes 3450ft 2x

Így jön ki a 7.000ft !

Hát ennyi éa ha mondjuk beüt a krakk és bedöglik pl a mosógép ????

2016. dec. 3. 10:45
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha ti nem jottok ki, akkor menj vissza dolgozni. Nem egyertelmu?
2016. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem. Ha tisztába vagy minden kiadással, márpedig tisztában vagy, és tudod hogy nem lesz pénzetek hó vègère, vagy csak nagyon kevés, akkor miért nem mész vissza dolgozni? Nálunk egy gyerek van, de húzós a híló vége, ezért semmiképp se tudok itthon maradni, 2 évesen megy bölcsibe èn meg dolgozni. Most 102ezret kapok, és szűkös a hó vége, ezért nyílvánvaló h 25 gyes plusz csp lópikula.
2016. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Kerdojelek es felkialtojelek tomkelegenek irasa helyetg arra nem gondoktal, hogy elmenj dolgozni ?
2016. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még csak tervben van, hogy maradok GYET-en (most CSED-et kapok, utána max. GYED-et), de csak akkor, ha a férjemnek tartósan bejön a vállalkozása. A munkahelyén kapott fizetés+ GYES+ családi ugyanis 380000 Ft körül lenne, a mostani fizetését nézve, és ezt kevésnek találjuk. (lehet lepontozni emiatt)


A vállalkozást idén kezdte, jelenleg éves szinten 1 millió Ft-ot tud tisztán kivenni belőle, legalább ennyit (de inkább többet) várunk, akkor a jelenlegi megtakarításaink mellett megoldható, hogy a legkisebb 8 éves koráig itthon maradjak.

Sajnos azt látom, hogy már az általános iskolás gyerek is iszonyat pénzbe van, nemhogy ha középiskolás, egyetemista lesz. Ennél kevesebből mi nem mernénk vállalni, akkor inkább én is dolgozom.

2016. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, de a kutya nem kényszerített arra, hogy hármat szülj.
2016. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%
8, éves szinten nettó 1 milla a vállalkozásból az kevesebb, mintha te minimálbért keresnél.
2016. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!