Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 ev koruli kisgyerekek...

2 ev koruli kisgyerekek anyukai, otthon vagytok meg a kicsivel vagy mar bolcsis?

Figyelt kérdés
mi kolfoldon elunk es en meg itthon vagyok 2 eves kisfiammal,de mindenki furcsan nez ram akinek elmeselem nem ertik miert nem bolcsis meg,itt van aki mar par honapossan beadja gyereket mert vissza kell mennie dolgozni.en ugy vagyok vele ha megtehetem miert ne maradjak vele 3 eves koraig itthon.kinek van igaza?
2015. júl. 23. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Mi az, hogy kinek van igaza? Aki megteheti az otthon marad, akinek meg kell a pénz, és vissza kell mennie dolgozni az visszamegy. Ennyi. Ebből felesleges vitát szítani. Gondolom a férjed jól keres, nincs szükség a te fizetésedre, vagy esetleg nincs is munkahelyed ahová visszamehetnél.
2015. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
persze ,de magyarorszagon is kell a penz megis inkabb megprobalnak az anyukak otthon maradni a kicsivel amig csak tudnak es egesz ritka esetben adjak be 3 honapossan a bolcsibe a gyereket.meg itt pont az ellenkezoje a szokas.
2015. júl. 23. 13:56
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
És akkor mi van? Itt az a jellemző, itt meg más.
2015. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Bocs: Itt az a jellemző, ott meg más.
2015. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Talán most én leszek lepontozva, de! én is így tennék, mint te. Amíg csak vele lehetek, addig bizony nem adnám bölcsibe. 3 év után úgy is jön az óvoda, ott már úgy sem lesz, hogy akarom vagy sem.

3 gyerekem van, 1 járt bölcsibe, 2 évesen kezdte pont, mert nekem muszáj volt visszamennem dolgozni.

2015. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Maradunk együtt az oviig. Ez a legszebb es legcsodálatosabb időszak az életemben. Es videózom a szép pillanatokat es elteszem emlékbe a többihez...

Ennek ellenére engem nem zavar mas mit hogy tesz, aki szeretne menjen vissza. Mindenki maga tudja. Én örülök, hogy így átélem, átérzem ezt az időszakot egészen a várandósságomtól kezdve. Pedig sokszor nehéz, nincs es nem volt sosem semmiben segítségem. Nem vagyoj biopapucs anyuka sőt.

2015. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Én megtehetném, mégsem maradtam otthon. Be is golyóznék.

A fiunk 1,5 éves korában elkezdtem újra dolgozni, igaz, csak a férjem szabadnapjain. 2 éves volt, amikor családi napközibe írattuk, heti 1 vagy 2 napot megy. Bölcsibe ősszel meg, akkor már 2,5 éves lesz.

Szerintem jót tesz neki a közösség (meg nekem is), sokat tanul ott is.

2015. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem tehetem meg és nem is tenném hogy addig vele maradok.Másfél évesen ment bölcsibe.Semmi törést nem okozott se neki se nekem.Inkább arra figyeltem jobban hogy kevesebbet dolgozzak időben és egyáltalán ne vigyem haza a munkát.Inkább kevés de minőségi időt töltök vele.
2015. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
21 hónapos lányommal itthon vagyok, családi napközibe jár heti 3 alkalommal, hogy szocializálódjon és bandázhasson korabeliekkel.
2015. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Itthon maradtam és nem golyóztam be. A nagy közel 4 évesen ment oviba (közben született a tesója), a kicsi 1 hónapja múlt 3, nemsokára kezdi az ovit, én meg megyek vissza dolgozni 5 év után. Nagyon nem bántam meg, nekünk így volt jó. Alig fogom őket látni, ha megint dolgozom.
2015. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!