Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha a munkaszerződésem június...

Ha a munkaszerződésem június 30-val lejár, utána táppénzre nem leszek jogosult? Többi lenn!

Figyelt kérdés
Vendéglátóegységben dolgozom, elég régóta ugyanott. Június 30-án lejár a munkaszerződésem (a munkáltatóm mindenkivel csak fél éves szerződéseket irat). Én jelenleg 8 hetes 3 napos terhes vagyok. Áprilistól szeretnék táppénzre eljönni. De az a kérdésem, hogyha június 30-val lejár a szerződésem akkor szülésig ( augusztus vége) már nem kapom a táppénzt? Vagy hogy van ez?
2017. jan. 19. 19:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm
2017. jan. 19. 22:05
 12/19 anonim ***** válasza:
23%

Sajnos ügyfélkapun sem biztos, hogy fent vannak a pontos adatok a bejelentéssel kapcsolatban.

Férjem 4 éve dolgozik ugyanott, bejelentve. Tavaly ránéztünk az ügyfélkapun, nem szerepelt, csak az előző munkahelye! Írtunk nekik (mert ugye ilyet is lehet), 1 éve le se bagóznak minket a válasszal...


SZóval ennyit az ügyfélkapuról. Amúgy érdemes regisztrálni, mert az ellátásokat ott is tudod igényelni.


Ja, és 5 évig lehet határozott idejű szerződéseket hosszabbítgatni, utána lesz határozatlan a szerződés.


Kérdező: ahogy írták, igényelj álláskeresési járadékot, az ugyanúgy biztosítási időnek számít, tehát úgy járni fog a csed és gyed.

Amúgy akár hosszabbíthat is, de nem fog, mert a táppénz is pénzbe kerül neki.

2017. jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%

5 évig lehet határozott idejű szerződéseket hosszabbítgatni,


olvasd el az Mt-t

2017. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2017. jan. 20. 10:20
 15/19 anonim ***** válasza:
69%

A határozott idejű munkaviszony meghosszabbítása vagy a határozott idejű munkaviszony megszűnését követő hat hónapon belüli ismételt létesítése csak munkáltatói jogos érdek fennállása esetén lehetséges. A megállapodás nem irányulhat a munkavállaló jogos érdekének csorbítására.


A folyamatos határozottat kiszúrják müell-en, és nem szeretik, meg ütközik a jogszabállyla általában.

2017. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

Igaz, hogy MAX. 5 évig lehet hosszabbítgatni, de:

A határozott idejű munkaviszony meghosszabbítása ugyanis csak munkáltatói jogos érdek fennállása esetén lehetséges, azzal, hogy ez a megállapodás nem irányulhat a munkavállaló jogos érdekének csorbítására [Mt. 192. § (4) bek.].


Bár engem lepontoztak az előző oldalon, de a helyedben mégiscsak megkérdeznék erről egy munkajogászt, ugyanis a jogos érdekeid egyértelműen csorbultak (elesel egy csomó pénztől), ráadásl ha másokat is így foglalkoztat, akkor egyértelműen nem a "jogos érdeke" miatt teszi.

Persze te tudod, hogy ez mennyi utánajárást ér meg neked, de én biztos vagyok benne, hogy ebben a helyzetben simán nyernél egy munkaügyi pert, azt 5 év nélkül is.


Ha van olyan jó fej, hogy ismét meghosszabbítja a szerződésedet, akkor persze minden oké, de szerintem nem fogja...

2017. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%
Az álláskeresésire bejelentkezés a semminél több, de sokat nem jelent, mert max. 36-90 napra jár. A szülés pillanatában ezen kell lennie, mert akkor kap csed-et és gyed-et (de csak a min. bér után, és gondolom, a fizuja alapján több járna neki). A szülés még 7 hónapnyira van (210 nap kb.). Ez alatt elesik a táppénz összegétől is.
2017. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Úristen!! az az érzésem ez nem lesz könnyű menet...köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 20. 11:34
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
12-es vagyok: elárulnátok, a válaszom melyik része nem volt ennyire hasznos???
2017. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!