Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha csed, gyed, gyes alatt...

Ha csed, gyed, gyes alatt kaptam beremelest, akkor az jarni fog nekem ha visszamegyek a gyes utan munkaba?

Figyelt kérdés

Szules elott is itthon voltam betegallomanyban, plusz a szules utani 3 ev.

Ezido alatt kismillioszor volt beremeles, vagy szakszervezeti, vagy allami, vagy csak siman ceges.

Nyilvan az itthon letem alatt nem kaptam meg az emeleseket.

De ha lejar a gyes es a munkaltato ugyanugy visszavesz ugyanabba a munkakorombe, akkor az osszes emelest meg kell kapjam, mint a tobbi munkatars?

Teszem azt 95 ezer nettoval jottem el szulni, arrol szamoltak ki a csedet es a gyedet is.

Ha ezido alatt 140 ezerre felment a berem, akkor a 140-et kell kezhez kapjam ugye?


2017. márc. 13. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de én gyed alatt is megkapom a papírokat a bruttó bérem változásairól, hiába nincs per pillanat jelentősége. Ha viszont visszamegyek dolgozni, akkor nyilván azt a bért is fogom kapni. Közszférában dolgozom, lehet, hogy ez magáncégeknél másképp van.
2017. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez jo hir 😊

Allami cegnel dolgozom!

2017. márc. 13. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!