Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van teendőm a gyessel kapcsola...

Van teendőm a gyessel kapcsolatban, ha a gyerek betölti a 16. élet évét?

Figyelt kérdés
Még nappalin tanul tovább, most fejezi be az első évét! De hallottam valami pletykát és csak rákérdeznék! Tudom nem kéne hallgatnom a pletykára, éppen ezért kérdezem meg! Köszi a válaszokat!

2017. jún. 4. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyes 16 évesen?!

Nem a családi pótlékkal kevered?

2017. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen! Bocsánat! A családi pótlékkal!
2017. jún. 4. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem úgy rémlik középiskolai tanulmànyai befejezéséig jár. Nappalin természetesen.
2017. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy max 20 éves korig jár, de mivel nyári a gyerek úgy hallottam hogy vmi igazolást kell kérnem hogy még suliba jár! Mert ha nem teszem akkor nem küldik a csaladit automatikusan es hogy ezt minden évben nyaron ezt megkell kérnem! De hogy ezt hallotta valaki?
2017. jún. 4. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

A nagyobbik lányom már 17 éves, nappalin tanul, középiskolában. Nem kértek semmilyen igazolást tőlünk tavaly, folyamatosan kapjuk a csp-t.

20 éves korig akkor jár, ha nappalin tanul, amúgy a középiskola befejezéséig.

2017. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugodtam! :)
2017. jún. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!