Marina15 kérdése:

Jelenleg gyeden vagyok a kisfiammal aki októberben tölti be a 2 évet. Most derült ki hogy várandós vagyok a második babával. Nem tudom hogy a gyed, majd a gyes alatt lehetek -e táppénzen is a várandosságom alatt?

Figyelt kérdés
Gyed,gyes,táppénz

2017. szept. 4. 08:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Még réggebben hívtam az OEPet ,és ott egy hölgy úgy mondta hogy ha még az első szülött gyerek be nen tölti a 3.életévét és nem megyek vissza dolgozni vagy nem változott a munkáltatom akkor ugyan azt a csed-et és gyed-et kapom mint az elsőnél.

Csak mivel vissza kérném magam ,,dolgozni,,azaz szabin leszek majd táppénzen így azért gondoltom hogy változhat az összeg.

2017. szept. 4. 16:26
 12/12 anonim ***** válasza:
A cégedet te ismered, hogy állnának egy ilyen helyzethez. Nem kell megvárni a 12. hetet, de ha elmegy esetleg a baba (ne legyen ilyen!), akkor nem leszel védett, és hiába kéred magad vissza fizetés nélkülire, van 15 napja kirúgni téged. A 12 hét sem biztosíték sajnos, mert tragédia bármikor történhet. Neked kell mérlegelni, meg te ismered a céged. 12 hét után, azért kevesebb az esély a baba elvesztésére.
2017. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!