Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A csed a tobb vagy a tappenz?

A csed a tobb vagy a tappenz?

Figyelt kérdés

120000ft volt a brutto berem a tappenz igenyles elott, de csak 3 honapig, azelott csak 100000ft volt a bruttom visszamenoleg even keresztul)

Most tappenzen vagyok, erdemes szules elott igenyelni a csedet vagy majd szules utan inkabb? Most a tappenzem kethetente 30000ft.

Hogy eri meg jobban?


2017. okt. 24. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A tp. kevesebb. Viszont ha előbb igényled hamarabb telik le a csed és akkor a kevesebb gyed-et kapod már.
2017. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gyed is több volt, mint a tp. A csed meg több, mint a gyed. Eljöttem csedre 4 héttel szülés előtt. Mivel 30-ra voltam kiírva, azt a pénzt úgyis szülés után kaptam már meg. Második babámmal is eljöttem csedre 4 héttel szülés előtt, 3-ra voltam kiírva szóval szintén volt már baba, mikor kaptam az elsőt.
2017. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alacsony jövedelemmel jobban jársz, ha a csedet 28 nappal szülés várható időpontja előtt igénybe veszed.

Én már kiszámoltam magam miatt, pár ezer ft-tal jobban jársz.

2017. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó jól irja: alacsony jövedelemmel jobban jársz, ha a csedet 28 nappal szülés várható időpontja előtt igénybe veszed. 
2017. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!