Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Vissza tudok menni dolgozni...

Vissza tudok menni dolgozni ha a gyerekem betölti a 2 évet, de a következő már úton van?

Figyelt kérdés
18 hetes terhesen

2018. márc. 4. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél? Megvan a munkahelyed? Nem biztos, hogy a bölcsibe felveszik. Ha nincs már meg a munkahelyed, szerintem esélytelen, hogy félidősen valaki felvegyen.
2018. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Van munkahelyem azzal nincs semmi gond, 2013 óta ott dolgozók, és határozatlan idelyű szerződés. Várnak amúgy is vissza.
2018. márc. 4. 16:33
 3/18 anonim ***** válasza:

Idejű..


Szerintem nem fognak visszavenni állományba hogy aztán elmenj szülni megint.

2018. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
vissza de minek? :) ugyanazt az ellátást kapod majd a következő gyereknél is
2018. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mi akadályoz meg benne akkor? Ha akarst vissza. Bár tök fölösleges szerintem, te se jársz rosszabbul ha nem mesz vissza. Vagy inkább csak papiron menj vissza ès táppénzre menj, vagy ez nen opció neked?
2018. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A bérem brut 147ezer, az akkori alap fizikai a cégnél.

Azóta ez változott, ma brut 210ezer az alap.


Egy hónapot mindenképp dolgoznêk, mert hiányzik, aztán addig ameddig jól esik és bírjuk a kicsivel.

2018. márc. 4. 21:40
 7/18 A kérdező kommentje:

Fizikai = fizetés

Át írta a telefonom

2018. márc. 4. 21:41
 8/18 anonim ***** válasza:
TB kisokos kismamáknak csoport a facebookon, a szakértők segítenek ebben.
2018. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy visszamehetsz. Semmi akadálya.

De azért tájékoztasd a munkáltatót, hogy nem sokáig leszel, mert ismét terhes vagy.


Vicc ez az oldal, hogy aki ok nélkül táppénzre megy, azt azért szidják, mert miért nem dolgozik, aki meg dolgozni akar, azt meg azért, mert miért nem marad otthon...

Ki tud ezen kiigazodni.

2018. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 ház igen. Amióta végeztem a tanulmányokkal, azóta dolgozók. Sose voltam munkakerülő típus
2018. márc. 5. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!