Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Vissza tudok menni dolgozni...

Vissza tudok menni dolgozni ha a gyerekem betölti a 2 évet, de a következő már úton van?

Figyelt kérdés
18 hetes terhesen

2018. márc. 4. 15:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#9 hát igen. Amióta végeztem a tanulmányokkal, azóta dolgozók. Sose voltam munkakerülő típus
2018. márc. 5. 14:10
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért az ilyenkor szerintem nagyobb kiszúrás a munkáltatóval ha valaki visszamegy 1 hónapra dolgozni mkntha rögtön elmenne táppènzre. Meg neked se hiszem hogy jó, hacsak nem az a cèl hogy bevegyèk a nagyot a bölcsibe. De te tudod. Èn 1 hónapra nem mennèk vissza és munkáltatókrnt se örülnèk neki
2018. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A kicsire bab ki vigyázzon, mint a kettőnk szülei élnek és köszönik szépen jól vannak.


1 hónapot végig meló egyből aztán kivennêm a bent maradt szabit, aztán addig dolgoznék ameddig jól esik, ezt kb a 7 hónapig látom reálisnak

2018. márc. 5. 16:11
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt ne feledd el hogy ha bejelented hogy megszünteted a fizetès nèlküli szabidat a munkáltatónak van 30 napja reagálni, ezzel maris eltelik egy hónap. Nem tudom most vagy 18 hetes vagy akkor mennél vissza dolgozni de ennyi időre akkor is jobb lenne egyeztetni a munkáltatóddal hogy mennyire örülne ennek mert lehet hogy ezzel megnehezited a dolgukat, főleg ha felvettek valakit a helyedre (gondolom igen)
2018. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsonal a pont.
2018. márc. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Április elején személyesen beszélek a szemêlyzetin a dolgokról.

Remélem rugalmasan kezelik a dolgot.

Végtére is, ameddig tudok dolgozni akarok.

2018. márc. 6. 08:42
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha április elejèn beszèlsz velük és írásban bejelented hogy visszamennèl akkor is május lesz mire vissza tudsz menni. Ezzel a 30 nappal számolj mèg.
2018. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Erre nagyon kivancsi leszek..
2018. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!