Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Azt mondta írjunk közös...

Azt mondta írjunk közös megegyezéssel felmondást, nem lesz bármi gondom ebből?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


2013 04.01-étől van bejelentett munkaviszonyom. 2016. 04.11-én született meg a kisfiam, vele CSED-et,GYED-et és most jelenleg GYES-t kapok 2018.04.12-től. 2018.02.24-én született meg a kislányom. Elvileg utána is ugyanúgy a CSED-et,amit most intézek. Ma felhívott a főnököm és felajánlott egy vidéki munkát, ha majd szeretnék visszamenni dolgozni, de ezt nem tudom elvállalni később sem. Így mondta, hogy mivel mégományba vagyok és úgysem mennék vissza dolgozni (ahonnan eljöttem azt kiadta bérbe másnak, oda nem tudok visszamenni) írjunk egy közös megegyezésen alapuló felmondást. Erre hétvégén kerülne sor. A kérdésem az lenne, ha aláírom a felmondást még a CSED elintézése előtt, akkor nem fogok elesni tőle? Vagy bármi hátrányom következik belőle a későbbi juttatások miatt? Mert mondtam neki, hogy folyamatba van a CSED intézése ugye, amire azt mondta, hogy tudja és azért kellene még előtte aláírni a felmondást.

Azt tudni kell, hogy 2015 augusztusába táppénzre mentem 9-es kóddal. Azóta nem vettem ki szabit semennyit.

Köszönöm a választ!


2018. ápr. 25. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Nehogy aláírd, át akar verni! annyira durva , hogy ennyire bunkó emberek vannak!
2018. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Úgy tudom, hogy végkielégítést sem kapsz ha közös megegyezéssel mondasz fel. Szerintem is járj utána, de ne itt, hanem valami biztos forrás által 😊
2018. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem kell biztos forrás!


Az a biztos, hogy ne írj alá semmit!

Védett helyzetben vagy, ezt Ő is tudja, és ilyen módon akar megszabadulni Tőled.

Csak hátrányos lehet belőle.

CSED, GYED, GYES alatt maradj munkaviszonyban, majd ha ezek lejárnak újra előhozzátok a témát, és akkor az éppen aktuális helyzetnek megfelelően tudsz dönteni úgy, ahogy Neked előnyös. Most Te irányítasz!


Nem is értem, hogy miért erőlteti annyira ezt a dolgot, hiszen pénzébe jelenleg nem kerülsz.

2018. ápr. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen ezt nem értem én sem, hogy miért erőlteti, amikor nem kerülök egy fillérbe se neki.

Köszönöm a válaszokat!!

2018. ápr. 26. 09:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy off vagyok,de milyen ember az ilyen? Mármint a főnököd.Borzalom...
2018. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Micsoda paraszt... ne írj alá semmit, kirúgni nem tud, nem tehet ellened semmit. Ha dühöng vagy zsarol tedd le a telefont és csók.
2018. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!