Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Utólag fizetik az extra gyedet?

Utólag fizetik az extra gyedet?

Figyelt kérdés
Augusztus 5-én járt le a szülés utáni szabadságom,amit 6 hónapig kaptam. Az extra gyedet párom igényli meg. Neki augusztus 6-tól jár. Viszont a lemondó nyilatkozatot később tudom csak intézni,páromnak új munkahelyek lett. Kérdésem,hogy ha augusztusban minden papír el van intézve,szeptemberben megkapjuk-e az extra gyedet vagy majd csak a következő hónapban?
2018. aug. 9. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen lemondó nyilatkozatot intézel, ha lejárt a cseded? Vagy a gyedet is igényelted?

Ha minden papír be van küldve augusztusban, akkor valószínűleg kapjátok szeptemberben. De 30 nap a hivatalos ügyintézés.

2018. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te is visszamész dolgozni, vagy maradsz otthon? Ha utóbbi, akkor ne felejtsd el, hogy a tb-t magadnak kell fizetned.

Ha a munkahely kifizetőhely, akkor szerintem megkapjátok. Nekem legalábbis gyorsan intézték.

2018. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!