Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Dajkák, kisgyermeknevelők,...

Dajkák, kisgyermeknevelők, óvónénik meddig dolgoztatok várandósként a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ki meddig tudott csoportban dolgozni és a várandóság alatt milyen problémákkal küzdöttetek. pl: rosszullétek, betegség, fertőzés, rátok nézett-e valaki a csoportban míg egyedül voltatok a műszakban.


28/N


2018. nov. 16. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Első terhességnél 7 hónapot dolgoztam végig. Jól éreztem magam, néha volt émelygés, az elején nagyon fáradtnak éreztem magam, de ezen kívül semmi nem volt, nem éreztem úgy, hogy ne tudnék dolgozni, gyerekeket emelgetni. Egyébként kisgyermeknevelő vagyok, sokat kellett emelni (legalább pelenkázáskor). Második gyereknél még otthon voltam. Harmadiknál a 12. Hét után elmentem táppénzre. Sokat keményedett, görcsölt a hasam, a fertőzésektől is jobban féltem, és már otthon is volt két gyerek, akivel még munka után folytatni kellett... Te kérdező, hogy tervezed? Én is 28 éves voltam az első szülésnél.
2018. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsővel a 33. hétig óvőnőként. Veszélyeztetett voltam ugyan, de az ok nem olyan jellegű volt, ami a tényleges munkát lehetetlenné tette volna (trombofília).

Másodikkal még nem mentem vissza, amikor kiderült.

2018. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34.
2018. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most 18 hetes vagyok,24 hétig fogok dolgozni, 3. Baba. Óvónő vagyok.
2018. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!