Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor mondanátok el a munkahel...

Mikor mondanátok el a munkahelyeteken, hogy terhesek vagytok az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Irodai munkàn vagyok, feszített munkatempó. Jövő héten megyek az első orvosi vizsgàlatra, de màr most sokat émelygek, stb. Nem tudom munkaidőn kívül megoldani a vizsgàlatokat, és nem igazàn kedvelik, ha az ember csak úgy el-eljàr munkaidőben. Az első vizsgàlatokat még csak megoldom valahogy, de utàna? Arra gondoltam, ha van màr szívhang, a közvetlen felettesemnek jelezném. Ő hamar ràjönne amúgy is, ő maga is kismama. Szerintetek?

2016. márc. 31. 05:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondod el, amikor akarod. A vizsgálatokra kötelesek elengedni
2016. márc. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezert gondoltam, hogy legalàbb 1 embernek szólok... Tudom, hogy kötelesek elengedni, de ahhoz meg muszáj értesíteni valakit.
2016. márc. 31. 06:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En 5 hetesen kenytelen voltam elmondani, mert teljesen kivoltam borulva egy teves diagnozis miatt. Szuksegem volt egy het szabadsagra. Most vagyok hat hetes es minden rendben. Nagyon rendes fonokom van, o maga is most varja a masodik gyereket. Minden vizsgalatra szo nelkul elenged, pedig eleg fontos programokat vagyok kenytelen visszamondani. En elmondanam.
2016. márc. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2016. márc. 31. 06:10
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Én meg írásban bejelenteném az lemondással egy időben.


Mondjuk az elso orvosi vizsgálatot ahol szív hang is van, meg várnám.

2016. márc. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a közvetlen felettesemnek nagyon hamar szóltam, pont azért, hogy elengedjen a vizsgálatokra. A kollégáknak csak a 12. hét után akartam, de olyan rosszul néztem ki a folyamatos émelygéstől, hogy rájöttek.
2016. márc. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Irodai munka, extradurva munkatempó, de 12 hetet megvártam és a szóbeli bejelentés mellett írásban is átadtam a főnöknek, biztos ami biztos.
2016. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A közvetlen felettesemnek én is hamar elmondtam, és mondtam neki, hogy a kollégáknak majd csak a 12.hét után szeretném.
2016. márc. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Irodáa lgozom... és a pozitív teszt után lényegében 2 nappal szóltam, mert kórházba kerültem, és meg kellett volna jelennem osztályértekezleten. Kénytelen voltam elmondani, hogy miért nem megyek, hiszen úgyis gyorsan híre ment volna vizit után, mivel az ov főorvos az én főnököm közvetlen munkatársa.
2016. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már a pozitív teszt után hívtam a főnököm. De Ő kifejezetten kérte, hogy szóljunk! Sajnos kevés az embere és kellett neki az idő, hogy embert találjon! Egy "állami" zöld logós cégnél vagyok, folyamatosan küldik el az embereket. Azért is kérte szóljunk, hogy védettek legyünk.
2016. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!