Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes alatt dolgozó anyáknak...

Gyes alatt dolgozó anyáknak 2. baba válalásánál, mennyi munkaviszony szükséges, hogy újra kapjon gyedet illetve gyest?

Figyelt kérdés
Most múlt 2 éves a kislányom , és sajnos csak úgy tudtuk megoldani anyagilag ,hogy vissza kellett mennem dolgozni. Most gondolkodunk még egy kis prüntyőn. Hogy anyagilag is jól jöjjünk ki ,hány nap munkaviszonyra van szükségem ahhoz ,hogy újra gyedet kapjak? Valahol azt olvastam, hogy 365 nap, valahol azt írja ,hogy 180 munkanap. Válaszokat előre is köszönöm. :)

2019. febr. 19. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A nagy kérdés, hogy végig csak gyesed volt, vagy csedre, gyedre is jogosult voltált és a munkahelyed se szűnt meg menet közben?

Mert ha az utóbbi, akkor pontosan 0 napot kell dolgoznod (feltéve hogy továbbra se szűnik meg a munkahelyed).

2019. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ,régóta dolgozom és mindenre jogosult voltam.
2019. febr. 19. 20:51
 3/4 A kérdező kommentje:
A munkahelyemre sikerült vissza mennem, és ráadásul jobb pozícióba is kerültem, ez miatt is érdekelne ,mert a fizetésem is változott. 8 órában dolgozom.
2019. febr. 19. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
1# miért baj az, ha valaki 2 gyereket szeretne és nem óriási korkülönbséggel?
2019. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!