Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi szabadság jár három év...

Mennyi szabadság jár három év után?

Figyelt kérdés
Gyermekem 2016. márciusában született és 2019. márciusában kezdi majd az ovit. Szeretném megtudni, hogy mennyi szabadnappal számolhatok erre az időszakra, amit a beszoktatásra tudnék fordítani. Előre is köszönöm a válaszokat
2019. febr. 20. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nem maradt bent szabid a szülés előtt, akkor most a csed időszakra járó+a gyed időszakból 6 hónapra járó szabid lesz.

2019. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, 2016-ban hány éves voltál, mennyi szabadságot vettél ki, voltál-e már 2015-től táppénzen, ha igen akkor arra az évre maradt-e szabadságod. Ha időarányosan kivetted annakidején a szabadságodat, akkor kb. egy évi szabadság jár.
2019. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

3 év alatt felhalmozódtak a szabik, plusz amit nem vettél ki.

Én 2,5 évesen viszem mini csoportba, maradt szabim 2016-ból, így jött ki 80 nap. Bementem, megkérdeztem.

2019. febr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!