Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kinek, hogy sikerült visszamen...

Kinek, hogy sikerült visszamennie dolgozni otthonlét után?

Figyelt kérdés
Milyen munkakörben,időbeosztásban tudott visszamenni? A munkáltató mennyire volt kompromisszumképes?
2019. ápr. 18. 07:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A munkáltató nem köteles abba a munkakörben visszavenni, mint amiből elmentél.

Ha pl gyárban dolgozol, akkor lehetsz állandó délelőttös, ha előtte több műszakot nyomtál.

Mit értesz az alatt hogy kompromisszumképes?

Nem lett senki engedékenyebb, csak mert szültem egy gyereket.

2019. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Multinál dolgozok, szerencsére korrektek voltak és részmunkaidőben visszajöhettem egy másik pozícióba.
2019. ápr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

5 év otthonlét után új munkahelyre mentem dolgozni. Hétfőtől csütörtökig 7:30-16:30, péntek 7:30-13:30 a munkaidő.

A munkaadó viszonylag kompromisszumképes, ha betegek a gyerekek vagy én vagy a férjem otthonmaradunk velük. A munkát nem csinálja meg senki helyettem, home office, részmunkaidő nincs, közszféra.

2019. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rendesek voltak a fonokeim mivel en meg ugy mentem vissza hogy a kislanyom nem volt 2eves igy bele mentek hogy 2eves koraig 1muszakba jartam utanna meg 2be. Mai napig 2be jarok.
2019. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A 2 műszak mettől -meddig tart? Nekem olyat ajánlottak,h 14htől-22:30ig -ez minden második héten. Imádtam a munkámat,3 műszak volt, de ez most nekem tetszik. Alig látnám a kislányomat, még kicsinek tartom ehhez. 2 éves. Tudom más is csinálja stb... de mivel eddig munkaholista voltam, nem kell rögtön munkaellenesnek mondani,mindössze a sorrend változott
2019. ápr. 18. 13:38
 6/12 A kérdező kommentje:
*nem tetszik
2019. ápr. 18. 13:38
 7/12 anonim ***** válasza:
A gyerek 3 eves koraig nappal dolgozhatsz csak. Es nem tulorazhatsz. Szerintem e ket muszak sem fer bele nezz utana.
2019. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.... dehát ők nem. :( pedig egy kolleganőnek engedték..igaz más munkakört tölt be,én kicsit felette vagyok.
2019. ápr. 18. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:
2 műszakban dolgozhatsz a gyerek 3 éves kora előtt, tehát 14-22-ig, igen dolgozhatsz. Éjszakai műszakba nem oszthatnak be, túlórát nem vállalhatsz!
2019. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem de én így ezt nem vállalom szerintem,v keresek mást. Hát egy 2 évesnek nem elég, h berakom bölcsibe, még ne is lássan délután?
2019. ápr. 25. 06:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!