Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Felgyűlt szabadság, hogy is van?

Felgyűlt szabadság, hogy is van?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem a munkahelyemmel, szeptemberben mennék vissza GYES-ről. Azt mondták, hogy a szabadság nem halmozódik a gyed és a gyes alatt, csak amíg táppénzen voltam, és csed alatt. Mikor 10 éve, a tesóval voltam itthon, akkor a 3 év alatt felhalmozódott szabikat kifizették. (Megszűnt a cég). Előtte a legnagyobbal is.

Ez mikor változott? Vagy nem korrekt a mostani cégem?

Nincs valaki, akinek pontos információja van? Esetleg mostanában ment vissza gyed/gyes után dolgozni?

Előre is köszönöm!



2019. ápr. 23. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugy tudom, hogy a csed alatt és a gyed első féléve alatt jár a szabi.

Már az elsőnél, mikor 16-ban a regi cégnél felmondtam, már akkor is igy volt, csak azt a szabit fizették ki.

2019. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csedre és a gyed első félévére jár.
2019. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Ha a cég megszünik,vagy felmondasz kifizetik a szabikat. Ha visszamész dolgozni ki kell venned őket,mielőtt munkába állsz.
2019. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igy van ahogy az elso mondja.
2019. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!