Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Létezik bármilyen támogatás...

Létezik bármilyen támogatás arra az időszakra amíg nem tudok visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Júniusban lejár a gyed-em már megigényeltük a gyes-t . Sajnos a fiam csak szeptembertől tud bölcsibe menni mert fullon vannak a bölcsik. Létezik bármilyen támogatás arra az időszakra amíg nem tudok visszamenni dolgozni? 3 hónapról van szó tudom nem sok de gondoltam utána járok :)

2019. máj. 9. 16:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a GYES micsoda? Pontosan az a támogatás, amit a GYED lejárta után kapsz addig, amíg be nem tölti a gyermeked a 3. életévét.
2019. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és bocsi hogy felmertem tenni ezt a kérdést.... tisztában voltam vele hogy a gyes-jár de ezt a kérdésem alatt ki is fejtettem. Az államkincstáros nő mondta hogy az önkormányzat szokott valamilyen esetben adni még valamit de megmondani nem tudta hogy mi az... ha ezt nem mondja fel se teszem a kérdést. Tudom most jön az a kérdés hogy miért nem az önkormányzatot kérdezem meg... elég lett volna annyit írni hogy : NINCS :D
2019. máj. 9. 20:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Az önkormányzat által adott egyszeri segély: 5000 Ft - ha nem haladjátok meg az egy főre eső jövedelem limitet.

Az én kisfiam is júniusi, azt tudod tenni hogy bébiszittert fizetsz míg dolgozol és nincs ovi.

2019. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

Az önkormanyzatok ezt egyénileg döntik el, aligha tudunk erre válaszolni így.. :)

Egyébként (vállalom a lepontozást) nem gondolnám, hogy ilyen esetben jogos lenme bárminemű plusz támogatás, bocsi.

2019. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!