Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős fiadnak mennyiben...

Elsős fiadnak mennyiben változott meg a ruhatára az ovis korához képest?

Figyelt kérdés

Oviban elsősorban a játszós ruha volt a lényeg, kifejezetten nem szép ruhába kérték hogy menjenek mert mindig koszosak lettek ahogy egy gyerekhez illik :-) Ősszel, tavasszal ha hidegebb volt farmerben mentünk gyalog az oviba, de rögtök átvették a melegitőt, télen overál alá melegítőbe mentünk.

Iskolában hogy van ez? Otthon-Iskola-Ebédlő- ezek mind 10 perces gyalog távolságra vannak.

Hány féle kabátfélesége volt (vékony, vastagabb, mellény..), milyen nadrágban ment iskolába hogy órák közben be ne süljön?



2019. aug. 1. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott nagyon.Tény szebb ruhákban jár a suliba mint az ovis jatszos ruhak,de ezek is inkább jatszosak,kenyelmesek.Az en fiam csak unnepkor vesz fel farmert ( feketet) nagyon kényelmetlen abban lenni egész nap nekik.De szerintem majd mondja nektek az ofő is hogy kenyelmesbe menjen a gyerek suliba.Elsősök amúgyis sokat vannak a jatszos szonyegen (nekünk volt ilyen) Eleinte leis doltek parszor ebed utan.Meg meg sokat vannak az udvaron is,csuszda,hinta,libikoka.
2019. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Én ugyan úgy szép ruhát adok rá az. Oviba, mint otthonra, és ha elemmegyunk valahová, de a Sulisnak is ugyan olyan szép ruhái vannak, sokszor ugyan azt kapják. H&M-ben vásárolok, szabadidő nadrág, pólót, vagy jogger náci, póló, pulcsi. Mellény, vékony, és egy vastag kabát. Nem veszek 'csúnyább" ruhát azért hogy az legyen az otthoni, a szebb meg a kimenő. Kapnak minden szezonban 15 szettet (15 hosszú náci+15 póló) 2 zippes pulcsi, mondd szép, trendi, mintás.

Nálunk Oviba, suliba sem kell átöltöztetni a gyerekeket , amibe mennek, abba vannak. Egész nap, ha koszos lesz, ott a váltó ruha.

2019. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Iskolában már zavart a melegítő, nem is adtam rá, csak kirándulós napokhoz. Oviban még majd minden nap abban volt, udvarra azért jobb az.

Ehhez képest soha annyi koszos és szakadt ruhája nem volt a gyereknek, mint elsőben :o


Igazából amíg az idő engedi rövidnadrágban jár, aztán vászonnadrág majd farmer. kb 5 percre lakunk a sulitól. Ha korizni mentek, akkor tettem be neki bélelt nadrágot, az áthúzta indulás előtt.

Oviban voltak bélelt nadrágok, suliban már hanyagoltuk. Egyszerűen nincs idő úgysem szünetekre átöltözni.


Van, aki télen overállban jön, de max hazafelé húzza újra fel.


Kabátban nem volt változás. Egy átmeneti és egy téli kabátja van. Mellé egy esőkabát/széldzseki.

2019. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

farmer: "nagyon kényelmetlen abban lenni egész nap nekik"

Az enyém bírná egész nap, van, hogy úgy kell lekönyörögni róla, mégiscsak otthon kényelmesebb a melegítő. Neki nem. Mondjuk egy jól megválasztott farmer valóban kényelmes, én is simán felhúzom túrázáshoz is.

2019. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!