Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen tanszer márkákat...

Milyen tanszer márkákat javasoltok?

Figyelt kérdés

Most megy elsőbe a fiam, nem tudom, mit érdemes venni, hogy ne kelljen néhány hónap múlva újra bevásárolni.

A táska van meg egyedül.

Ceruzák, festékek, színesek, rajzlapok...stb? Vannak bevált jó márkák?



2019. aug. 14. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaptál tanszék listát, amin rajta van mit ajánlanak?

Az olcsót nem érdemes megvenni amúgy semmiből, mert olyan is. Ceruzával Faber Castell, ha grafitrol van szo. Színesben szinten, bár a sünis ICO is jó. Vízfesték sünis ICO

2019. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tanszék. ... Tanszer akart lenni
2019. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A tanszerlistán nincs márka feltüntetve.
2019. aug. 14. 10:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan középkategoriásat. Én nem venném a legmarkásabbat sem a legolcsóbbat.
2019. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogyó eszközös dolgokból érdemes márkásat venni.

Pelinkán, Faber Castell, Stabilo...

Pl ceruza, szines, filc, festék, és ecsetböl is.

Pl Müller tele van a jobbnál jobb márkákkal.


Habár én magam is rengeteget rajzolok, és tudom milyen idegesítö mikor néhány faragás után szemét valami, vagy nem szépen fog, vagy az ecset szöre hullik...

Inkább máson spórolj de ne ezeken.

2019. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem szeretnék spórolni, pont ez az, hogy JÓ terméket akarok venni, nem olcsót. És ugye a drága sem mindig a jó.

Ezért kérdezek konkrét márkát, mi az ami jó. Kb csak a sünit ismerem, hogy az biztosan jó.

2019. aug. 14. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:

vízfestékből koh-i-noor, színes ceruzából stabilo vagy lyra, temperából ico tubusos, filcből nekünk szintén ico van, de az auchan sajátmárkása is nagyon klassz.

Füzetekből kb mindegy, holnaptól lesz lidl-ben olcsóért :D

a rajzap pedig csak rajzlap. ha famenteset kérnek, azért érdemes megnézni, elég vékonyka szokott lenni, ahelyett jobb (bár drágább is) a dipa (műszaki rajzlap). A félfamentes pedig mindenképp xar minőség.

írólapnál is kb mindegy, ami először a kezedbe kerül. nem baj, ha vékony, átüt, egy oldalát használják csak.

2019. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
én drága ceruzát elsősnek nem vennék (pl faber castell) mert többet fog faragni, mint színezni. egyáltalán szeret színezni? az enyém rosszul van a gondolatától is. Így tökéletesen megfelelt valami olcsóbb cucc is, úgyis csak órán használja, napköziben, kedvtelésből eszébe sem jutna.
2019. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Faber castell és abból ia a gripeseket, nálunk ezt is kérte a suli.
2019. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A sünis ICO évek óta jó minőségű, érdemes megvenni. A Faber castell a legjobb, de az elég drága. Ha nem gond az ára, meg az, hogy a gyerek elfaragja, elhagyja nyugodtan vedd meg, tényleg prémium minőség.

A Müllerből szerintem bármit megvehetsz, ott nagyon jó minőségű cuccok vannak, bár nem minden márkát ismerek. Amit ott vettem az eddig mindig nagyon bevált. Aldis, Lidl-s cuccot még nem vettem, de többen dicsérték azokat is. A nagyobb áruházak saját márkásait inkább csak kipróbálni, mert ki lehet fogni jókat, de elég sok a gagyi köztük. Sky semmiképpen, annál egy darab téglával is jobban lehet rajzolni.

Rajzlapból a műszakit, de a papírfélét nem biztos, hogy érdemes túltolni, sok suliban ömlesztve beszedik és rajzoláskor osztják ahogy sorba jön, nem nézik éppen kié. Egy teljesen átlagos minőség is megfelel.

2019. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!